Pękovicka 2.0

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Zabielny Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka
Pękovicka 2.0

6 zdjęć

Pękovicka 2.0
Pękovicka 2.0
Pękovicka 2.0
Pękovicka 2.0

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Pękovicka 2.0 dostępne są 4 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

PĘKOWICKA 2.0 to kolejna inwestycja przy ul. Pękowickiej na Prądniku Białym realizowana przez ZABIELNY INVEST. Tym razem zaprojektowane osiedle będzie jeszcze bardziej kameralne niż poprzednie – niska dwupiętrowa zabudowa, w której zaprojektowano 39 funkcjonalnych mieszkań będzie stwarzać poczucie intymności przyszłych mieszkańców.

Inwestycja będzie się składać z 2 budynków:

– Budynek A, w którym znajdzie się garaż podziemny z wydzielonymi miejscami postojowych, komórki lokatorskie i w części parterowej boksy garażowe

– Budynek B zlokalizowany w zacisznym miejscu otoczony zielenią

Starannie przemyślana oferta Inwestora zawierać będzie mieszkania 2, 3 i 4 – pokojowe mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 33 m2 do 78m2, które będą sprzedawane w stanie deweloperskim. Na terenie osiedla znajdą się plac zabaw dla dzieci, wózkownia oraz naziemne miejsca postojowe. Zaletą projektowanych mieszkań są duże balkony (większość mieszkań będzie posiadała 2 balkony), a mieszkańcy lokali na parterze będą mogli korzystać z rozległych ogródków.

Ogrzewanie i ciepła woda będą dostarczane przez sieć MPEC – budynek bez gazu. Przewidywany termin oddania inwestycji szacowany jest na III kwartał 2021 roku.

KOMFORT

Sąsiedztwo bogatej infrastruktury handlowo-usługowej z pewnością spełni oczekiwania przyszłych mieszkańców, który będą mogli zrobić zaopatrzenie w pobliskim sklepie Lewiatan i Biedronka. Osiedle zlokalizowane jest zaledwie 1,5 km ul. Opolskiej, skąd bezpośrednio można dojechać do Galerii Bronowice, Makro, Ikea, Futura Park oraz na lotnisko im. Jana Pawła II. Aby dostać się do centrum wystarczy jednie 5 minutowy spacer do przystanku autobusowego, skąd kursują linie w kierunku pętli Krowodrza Górka.

ZIELEŃ

Rejon w którym powstanie osiedle charakteryzuje się niską zabudową oraz dużą ilością terenów zielonych. Inwestycja wydaje się być idealna dla osób, które lubią łączyć miejskie życie z aktywnym wypoczynkiem. W pobliżu nie brakuje tras pieszych i rowerowych prowadzących m.in. do Ojcowskiego Parku Krajobrazowego, mieszkańcy mogą również korzystać z pobliskiego boiska do koszykówki a dla najmłodszych znajdzie się duży plac zabaw. W planach jest także stworzenie Parku Sportowo-rekreacyjnego.

NOWOCZESNOŚĆ

Architektura nowo powstającego osiedla będzie swoją stonowaną kolorystyką nawiązywać do poprzedniej inwestycji. Tym razem oprócz bieli i szarości na elewacji znają się również odcienie piasku. Projekt inwestycji wybija się w sposób innowacyjny na tle pobliskiej architektury poprzez duże balkony otulające fasadę budynku, które dodatkowo stwarzają przytulny klimat.

Inwestycja Pękovicka 2.0 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Pękowicka (4.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Zabielny Invest Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Pękovicka 2.0 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pękovicka 2.0 pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 45 do 66 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 50 m2 (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 66 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Zabielny Invest Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 4 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 45 do 66 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Pękovicka 2.0 znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pękovicka 2.0 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Pękovicka 2.0 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chabrowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pękovicka 2.0 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "MISIOWE PRZEDSZKOLE" w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pękovicka 2.0 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lewiatan, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pękovicka 2.0 w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.03.2020
Data aktualizacji: 15.04.2021
Zabielny Invest Sp. z o.o. Sp.k. logo

Zabielny Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Nałkowskiego 11 31-308 Kraków

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: