Lofty Królewska

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Kraków, Krowodrza, ul. Królewska 5
Ceny od: 9 087 zł brutto/m2
Lofty Królewska

20 zdjęć

Lofty Królewska
Lofty Królewska
Lofty Królewska
Lofty Królewska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lofty Królewska dostępnych jest 8 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Klimatyczna inwestycja Lofty Królewska to nowo odremontowane poddasze kamienicy w Krakowie w tętniącej życiem dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie w tej okolicy to przede wszystkim idealne miejsce dla młodych, aktywnych osób, które poszukują lokalizacji blisko centrum miasta z dobrym dojazdem do pracy.

W odległości 100 m znajduje się przystanek tramwajowy doskonale skomunikowany z całym miastem -Plac Inwalidów, to jeden z najbardziej znanych punktów komunikacji miejskiej w Krakowie, z którego można dostać się w każdą część miasta.

W Kamienicy aktualnie na sprzedaż posiadamy 8 mieszkań o metrażu od 24 m2 do 51 m2 na 4-tej kondygnacji. Loftowe przestrzenie nadają niepowtarzalny klimat mieszkania.

Inwestycja jest gotowa.

Mieszkania będą wyposażone w TV naziemną i satelitarną, domofon, piec gazowy dwufunkcyjny a na życzenie klienta instalację klimatyzacji.

Inwestycja Lofty Królewska znajduje się na Krowodrzy, ul. Królewska 5 (1.6 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Inwestycja Lofty Królewska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Lofty Królewska pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 25 do 51 metrów kwadratowych w cenie od 9 087 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 25 do 47 m2 w cenie od 319 000 zł (7 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 51 m2 w cenie od 569 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
klimatyzacja, TV kablowa, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 25 do 51 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 319 000 do 569 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 087 do 13 625 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Lofty Królewska znajduje się 7 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu znajduje się: • 100 m od Plac Inwalidów • 1,5 km od Rynku Gównego • restauracje, kawiarnie, galeria handlowa • Uczelnie AGH, UJ, UP • szkoły, przedszkole • różnorodne usługi medyczne • doskonałe połączenia komunikacyjne miejskie MPK • Sąsiedztwo Parku Krakowskiego

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lofty Królewska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Lofty Królewska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Inwalidów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lofty Królewska znajdują się się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: OŚRODEK SZKOLENIA KURSOWEGO LIGI OBRONY KRAJU W KRAKOWIE w odległości 50 m, Poradnia Psychologiczna Polskiego Towarzystwa Dysleksji w odległości 70 m, Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lofty Królewska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczna Poradnia Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w odległości 280 m, Centrum w odległości 340 m, Specjalistyczna Praktyka Lekarska "OVUM" w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lofty Królewska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Alpo, w odległości 140 m znajduje się Artykuły spożywcze.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lofty Królewska w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.10.2020
Data aktualizacji: 18.11.2020
SUPEROPCJA Sp. z o.o. logo

SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Morawskiego 5, 30-102 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: