Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 49,1 m² - numer C.1.3

Gdańsk, Siedlce, ul. Jacka MalczewskiegoInwestycja: Młyny GdańskieDeweloper: ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

POWIERZCHNIA49,1 m²
POKOJE2
PIĘTRO1
TERMIN ODDANIA4 kw. 2022
Młyny Gdańskie

15 zdjęć

Młyny Gdańskie

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
C.1.3
Cena:
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
2 pokoje
Metraż:
49,1 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Kuchnia:
informacja u dewelopera
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 290 cm wysokości
Piętro:
1 piętro
Miejsca postojowe:
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: INFORMACJA U DEWELOPERA
  • miejsca postojowe podziemne: INFORMACJA U DEWELOPERA
Komórki lokatorskie:
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
bezpłatna rezerwacja
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Młyny Gdańskie, w której dostępnych jest jeszcze 29 podobnych ofert

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Młyny Gdańskie na Siedlcach, ul. Jacka Malczewskiego (1.9 km od centrum Gdańska).

Inwestycja jest realizowana przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 166 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 95 ofert o powierzchni od 29 do 122 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Młyny Gdańskie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C.1.3 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 290 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Nowy etap inwestycji Młyny Gdańskie JUŻ W SPRZEDAŻY

ALLCON rozpoczął właśnie sprzedaż drugiego etapu Młynów Gdańskich. Planowane są dwa niskie budynki, w ramach których powstanie łącznie 107 mieszkań, o metrażu od 25 do 122 m2 (1-5 pokoi). Przy mieszkaniach na parterze dodatkowym atutem będą prywatne ogródki od 14 do aż 146 m2. Ceny zaczynają się od 495 tys. brutto. Termin odbioru pierwszego etapu to IV kwartał 2022 roku, zaś drugiego etapu kwartał II 2023 roku.

Apartamenty premium stają się w Polsce coraz bardziej popularne. W czasach niskich stóp procentowych i nieopłacalnych lokat to właśnie luksusowe nieruchomości stają się szansą na zysk. Wyróżnia je najwyższy standard wykończenia, udogodnienia dla mieszkańców oraz świetna lokalizacja. Premium nie powstaje tylko w głośnym śródmieściu. Klient zamożny coraz częściej poszukuje mniej oczywistych lokalizacji z potencjałem. Przykładem są Młyny Gdańskie. Właśnie ruszyła sprzedaż nowego etapu inwestycji.

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstaje osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja Młyny Gdańskie jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.

INSPIRACJA HISTORIĄ

Jest jeszcze jeden czynnik, który wyróżnia nieruchomości premium. Ich unikalny charakter. Wyjątkowy klimat Młynów Gdańskich tworzy historyczne otoczenie. Początki Siedlec sięgają XV wieku. Ze względu na korzystne położenie, obszar ten był szybko zasiedlany. Pod względem zabudowy to jedna z najbardziej urozmaiconych dzielnic Gdańska. Znajdziemy tu zarówno piękne kamienice z początku XX wieku, neogotyckie, strzeliste gmachy, budynki modernistyczne, jak i współczesne osiedla. Nie brakuje też parków i miejsc do spacerów. Architekci Młynów Gdańskich zainspirowani historycznymi młynami siedleckimi, tutejszym potokiem oraz wiśniowymi sadami i ogrodami, stworzyli projekt, który oddaje wyjątkowy klimat dawnych Siedlec. To właśnie historia opowiedziana współczesną architekturą buduje wyjątkowość Młynów Gdańskich i wyróżnia je na tle innych, podobnych do siebie inwestycji. Charakterystyczna fasada budynków nawiązuje do szachulcowych elewacji zabytkowych zabudowań z sąsiedztwa. Hołd dla siedleckich młynów i ogrodów został wyrażony w rozbudowanej przestrzeni zielonej osiedla. Architekci zaplanowali wewnętrzny dziedziniec z ozdobnymi krzewami i drzewami, gdzie mieszkańcy mogą odpoczywać i integrować się na świeżym powietrzu. Zaplanowano tam także ścieżki spacerowe i kaskadę wodną z unikalnym, specjalnie zaprojektowanym na potrzeby osiedla kołem młyńskim.

W CHARAKTERZE KONESERA

Młyny Gdańskie zaprojektowano z myślą o koneserach codzienności, ceniących jakość w każdym aspekcie życia. Oferta udogodnień i wyjątkowa atmosfera Młynów Gdańskich zachęcają do celebracji każdego dnia.

Wysoki standard inwestycji potwierdza też długa lista udogodnień. Mieszkańców witać będzie elegancka, reprezentacyjna strefa wejścia, zaprojektowana na wzór historycznej bramy. Inwestor planuje też przygotowanie prywatnej strefy rekreacyjno-klubowej z naturalnie oświetloną salą do ćwiczeń, salą klubową, strefą dla dzieci oraz zewnętrznym placem wypoczynkowym. Powstaną podziemne hale garażowe z komórkami lokatorskimi i boksami na akcesoria oraz stacja szybkiego ładowania aut elektrycznych. Teren osiedla wyposażony będzie w oświetlone ciągi piesze oraz dojazd do podziemnych parkingów. Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni portiernia, monitoring oraz kontrola dostępu. Wyjątkową przestrzenią na osiedlu będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec. Składa się on z aż trzech, kaskadowo ułożonych placów. Pierwszy z nich to miejsce do odpoczynku wśród zieleni i szumu wody, drugi prowadzi do sali klubowej, znajduje się tam też oryginalna instalacja koła młyńskiego, z trzeciego natomiast można podziwiać widok na panoramę miasta.

Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni ochrona, monitoring oraz kontrola dostępu. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców będzie prywatna strefa rekreacyjno-klubowa umiejscowiona w centralnej części osiedla oraz lokale usługowe zaplanowane od strony ulicy Malczewskiego.

Terminy oddania:

Budynki A i B - 4 kwartał 2022,

Budynki C i D - 2 kwartał 2023

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Młyny Gdańskie, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 29 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

Magia lokalizacji Nabywcy apartamentów premium zwracają uwagę przede wszystkim na lokalizację nieruchomości. Często pragną mieszać blisko centrum metropolii, ale jednocześnie zachować spokój, ciszę i prywatność. Młyny Gdańskie, kameralne osiedle, które powstanie przy ulicy Malczewskiego w dzielnicy Siedlce, zapewni to wszystko swoim przyszłym mieszkańcom. To już trzecia inwestycja ALLCONu na Siedlcach i kolejna, która znacząco przyczynia się do rewitalizacji tej atrakcyjnej i bezpośrednio sąsiadującej Śródmieściem dzielnicy. Położenie budynków na nasłonecznionym wzgórzu gwarantuje pocztówkowy widok na panoramę miasta. Można stąd dojść spacerem do zabytkowego Starego Miasta ze słynną fontanną Neptuna i innymi atrakcjami. Wystarczy kilka minut, by dojechać do galerii handlowych, restauracji, kina, Teatru Wybrzeże czy Opery Bałtyckiej. W pobliżu nie brakuje sklepów i usług, a wszystkie atrakcje miasta są na wyciągnięcie ręki. Z drugiej strony, lokalizacja Młynów Gdańskich zapewnia przyszłym mieszkańcom ciszę, spokój i prywatność. Otoczenie zieleni i oddalenie od głośnego Śródmieścia sprawiają, że dominującym dźwiękiem na osiedlu będzie szum drzew i wody. - 120 m Przystanek autobusowy, tramwajowy - 1,5 km Sąd Okręgowy - 1,8 km Urząd Miejski w Gdańsku - 2 km Ulica Długa (Złota Brama) - 2 km Centrum Handlowe Forum - 2 km Dworzec Główny PKP - 2 km Gdański Teatr Szekspirowski - 2 km Akademia Sztuk Pięknych - 2,5 km Gdański Uniwersytet Medyczny

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursuje 15 autobusów miejskich (w tym 1 nocny) i autobusy podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młyny Gdańskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Młyny Gdańskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zakopiańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młyny Gdańskie znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Ks. Grzegorza Piramowicza w odległości 70 m, Gdańska Szkoła Podstawowa Lingwista im. Hymnu Narodowego w odległości 70 m, Szkoła Policealna Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w odległości 70 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młyny Gdańskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się DREWNO HERMANOWSKA, w odległości 450 m znajduje się Merkus.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młyny Gdańskie w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.02.2021
Data aktualizacji: 23.07.2021
ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. logo

ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Martyna Welk

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Grunwaldzka 102/9, 80-244, Gdańsk Wrzeszcz,

Informujemy, że Biura Sprzedaży obecnie są zamknięte. Zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami drogą mailową, telefoniczną, poprzez Live Chat oraz do umówienia się na spotkanie online, podczas którego zaprezentujemy szczegóły

dotyczące inwestycji i oferty.

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: