Osiedle Perspektywa

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdańsk, Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich
Osiedle Perspektywa

20 zdjęć

Osiedle Perspektywa
Osiedle Perspektywa
Osiedle Perspektywa
Osiedle Perspektywa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Perspektywa dostępnych jest 209 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa mieszcząca się po zielonej stronie centrum Gdańska. W ramach osiedla powstaną trzy rodzaje zabudowy: kameralne wille miejskie o podwyższonym standardzie wzdłuż ul. Legnickiej, niewysokie budynki położone wzdłuż ul. Powstańców Warszawskich oraz wielorodzinne budynki o zmiennej wysokości zlokalizowane w głębi działki. Inwestycja będzie się wyróżniać także ze względu na efektowne części wspólne oraz elewacje wykończone przy użyciu ponadczasowych materiałów. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z aż czterech parków: własnego parku, który powstanie w północnej części osiedla, pobliskiego parku Generała Józefa Bema i położonych w niedalekiej okolicy Parku Śródmieście oraz Parku Kultury i Wypoczynku Grodzisko z Górą Gradową, z której rozpościera się przepiękny widok na panoramę Śródmieścia.

KAMERALNE WILLE MIEJSKIE

Budynki willowe będą się mieścić wzdłuż ulicy Legnickiej, wznosząc się ku szczytowi wzgórza. Wyróżnią się ze względu na stylową elewację i kształt budynków nawiązujący do przedwojennych domów usytuowanych przy tej samej ulicy. Ciekawą estetyką będą odznaczać się również elegancko wykończone wnętrza części wspólnych.

KAMIENICE

Wzdłuż ulicy Powstańców Warszawskich zostaną zlokalizowane budynki nawiązujące architekturą do dawnej zabudowy tej części miasta. Będą to czterokondygnacyjne kamienice pierzejowe z wykuszami, posiadające elementy elewacji charakterystyczne dla tej części miasta.

BUDYNKI WIELORODZINNE

W centralnej części osiedla będą się wznosić najwyższe budynki Perspektywy. Najwyższe nie tylko ze względu na liczbę kondygnacji, ale też na kaskadowe położenie na stoku wzgórza. Z myślą o wygodnym dojściu pieszych, w niektórych budynkach zaprojektowano przejścia na parterze, aby maksymalnie skrócić drogę.

Daty oddania do użytkowania:

A, B,C, D - grudzień 2021

E – maj 2022

F, G, H - styczeń 2023

Inwestycja Osiedle Perspektywa znajduje się w Aniołkach, ul. Powstańców Warszawskich (0.9 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Euro Styl S.A..

Inwestycja Osiedle Perspektywa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 106 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Perspektywa pozostało na sprzedaż 209 mieszkań o powierzchniach od 28 do 159 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 28 do 45 m2 (23 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 48 m2 (86 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 61 do 73 m2 (70 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 79 do 101 m2 (27 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 159 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Euro Styl S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (152 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 110 łącznie pod wszystkim budynkami, zakup nie jest obowiązkowy, a w zasadzie obowiązkowy do wybranych mieszkań.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 106 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: 110 łącznie pod wszystkim budynkami, zakup nie jest obowiązkowy, a w zasadzie obowiązkowy do wybranych mieszkań.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (152 miejsca): Cena: 35 000 zł, do niektórych mieszkań nie ma możliwości zakupu miejsca. Pierwszeństwo maja mieszkania 4-pokojowe oraz lokale usługowe..
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsca naziemne są przeznaczone wyłącznie dla niepełnosprawnych..
Udogodnienia:
monitoring, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 209 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 28 do 159 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Osiedle Perspektywa znajduje się 90 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Aniołki to niewielka dzielnica położona w środkowej części Gdańska o powierzchni 226 hektarów ograniczona od południa ul. Powstańców Warszawskich, od północy linią kolejową a od zachodu ul. Mariana Smoluchowskiego i zamieszkana przez 5 tys. mieszkańców. Aniołki dzieli Wielka Aleja, jedna z głównych arterii komunikacyjnych całego Trójmiasta. Na terenie tej cichej, zielonej dzielnicy znajduje się Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, zabytkowy Park Steffensa i Stadion MOSiR. Tuż za północną granicą miasta znajduje się stacja SKM Gdańsk Stocznia a na wschodzie ogólnokrajowa stacja PKP Gdańsk Główny. Od zachodu z dzielnicą sąsiaduje Góra Szubieniczna z parkiem im. Traugutta, Wydziałem Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Gdańskim Uniwersytetem Medycznym i zabytkową cerkwią im. Św. Mikołaja. Na zabudowę Gdańska Aniołki składają się głównie bloki i nowoczesne osiedla.

Komunikacja

Położona przy północnej granicy dzielnicy stacja SKM Gdańsk Stocznia pozwala dojechać do Gdyni, Sopotu czy innych części Gdańska, w zaledwie kilka minut. Przy wschodniej granicy dzielnicy znajduje się PKP Gdynia Główna umożliwiająca dotarcie do pozostałych części kraju. Lotnisko im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok.7,5 km. od Aniołków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Perspektywa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Osiedle Perspektywa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hevelianum.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Perspektywa znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: TAURUS AKADEMIA w odległości 80 m, Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym w odległości 590 m, Przedszkole " Bajkowa Akademia " w odległości 590 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Perspektywa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wielospecjalistyczny Oddział Zabiegowy w odległości 240 m, Szpital im. Mikołaja Kopernika w odległości 270 m, Poradnie specjalistyczne w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Perspektywa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Ola, w odległości 400 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się piekarnia cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Perspektywa w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.03.2020
Data aktualizacji: 09.04.2021
Euro Styl S.A. logo

Euro Styl S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. Zwycięstwa 13A 80-219 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 18:00
 • Środa: 08:00 - 18:00
 • Czwartek: 08:00 - 18:00
 • Piątek: 08:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 16:00

Możliwość odbycia spotkania online w godzinach pracy biura.

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: