Młyny Gdańskie

Gdańsk, Siedlceul. Jacka Malczewskiego

Młyny Gdańskie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

  • Spełniające kryteria (122)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (122)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena
D.a.0.1137Parter
-
D.a.0.5131Parter
-
D.c.0.4129Parter
-
D.a.1.51371
-
D.a.1.91311
-
D.a.2.51372
-
D.a.2.91312
-
D.a.3.51373
-
D.a.3.91313
-
D.a.4.51374
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Nowy etap inwestycji Młyny Gdańskie JUŻ W SPRZEDAŻY
ALLCON rozpoczął właśnie sprzedaż drugiego etapu Młynów Gdańskich. Planowane są dwa niskie budynki, w ramach których powstanie łącznie 107 mieszkań, o metrażu od 25 do 122 m2 (1-5 pokoi). Przy mieszkaniach na parterze dodatkowym atutem będą prywatne ogródki od 14 do aż 146 m2. Ceny zaczynają się od 495 tys. brutto. Termin odbioru pierwszego etapu to IV kwartał 2022 roku, zaś drugiego etapu kwartał II 2023 roku.

Apartamenty premium stają się w Polsce coraz bardziej popularne. W czasach niskich stóp procentowych i nieopłacalnych lokat to właśnie luksusowe nieruchomości stają się szansą na zysk. Wyróżnia je najwyższy standard wykończenia, udogodnienia dla mieszkańców oraz świetna lokalizacja. Premium nie powstaje tylko w głośnym śródmieściu. Klient zamożny coraz częściej poszukuje mniej oczywistych lokalizacji z potencjałem. Przykładem są Młyny Gdańskie. Właśnie ruszyła sprzedaż nowego etapu inwestycji.

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstaje osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja Młyny Gdańskie jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.

INSPIRACJA HISTORIĄ
Jest jeszcze jeden czynnik, który wyróżnia nieruchomości premium. Ich unikalny charakter. Wyjątkowy klimat Młynów Gdańskich tworzy historyczne otoczenie. Początki Siedlec sięgają XV wieku. Ze względu na korzystne położenie, obszar ten był szybko zasiedlany. Pod względem zabudowy to jedna z najbardziej urozmaiconych dzielnic Gdańska. Znajdziemy tu zarówno piękne kamienice z początku XX wieku, neogotyckie, strzeliste gmachy, budynki modernistyczne, jak i współczesne osiedla. Nie brakuje też parków i miejsc do spacerów. Architekci Młynów Gdańskich zainspirowani historycznymi młynami siedleckimi, tutejszym potokiem oraz wiśniowymi sadami i ogrodami, stworzyli projekt, który oddaje wyjątkowy klimat dawnych Siedlec. To właśnie historia opowiedziana współczesną architekturą buduje wyjątkowość Młynów Gdańskich i wyróżnia je na tle innych, podobnych do siebie inwestycji. Charakterystyczna fasada budynków nawiązuje do szachulcowych elewacji zabytkowych zabudowań z sąsiedztwa. Hołd dla siedleckich młynów i ogrodów został wyrażony w rozbudowanej przestrzeni zielonej osiedla. Architekci zaplanowali wewnętrzny dziedziniec z ozdobnymi krzewami i drzewami, gdzie mieszkańcy mogą odpoczywać i integrować się na świeżym powietrzu. Zaplanowano tam także ścieżki spacerowe i kaskadę wodną z unikalnym, specjalnie zaprojektowanym na potrzeby osiedla kołem młyńskim.

W CHARAKTERZE KONESERA
Młyny Gdańskie zaprojektowano z myślą o koneserach codzienności, ceniących jakość w każdym aspekcie życia. Oferta udogodnień i wyjątkowa atmosfera Młynów Gdańskich zachęcają do celebracji każdego dnia.

Wysoki standard inwestycji potwierdza też długa lista udogodnień. Mieszkańców witać będzie elegancka, reprezentacyjna strefa wejścia, zaprojektowana na wzór historycznej bramy. Inwestor planuje też przygotowanie prywatnej strefy rekreacyjno-klubowej z naturalnie oświetloną salą do ćwiczeń, salą klubową, strefą dla dzieci oraz zewnętrznym placem wypoczynkowym. Powstaną podziemne hale garażowe z komórkami lokatorskimi i boksami na akcesoria oraz stacja szybkiego ładowania aut elektrycznych. Teren osiedla wyposażony będzie w oświetlone ciągi piesze oraz dojazd do podziemnych parkingów. Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni portiernia, monitoring oraz kontrola dostępu. Wyjątkową przestrzenią na osiedlu będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec. Składa się on z aż trzech, kaskadowo ułożonych placów. Pierwszy z nich to miejsce do odpoczynku wśród zieleni i szumu wody, drugi prowadzi do sali klubowej, znajduje się tam też oryginalna instalacja koła młyńskiego, z trzeciego natomiast można podziwiać widok na panoramę miasta.

Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni ochrona, monitoring oraz kontrola dostępu. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców będzie prywatna strefa rekreacyjno-klubowa umiejscowiona w centralnej części osiedla oraz lokale usługowe zaplanowane od strony ulicy Malczewskiego.

Terminy oddania:
Budynki A i B - 4 kwartał 2022,
Budynki C i D - 2 kwartał 2023

Inwestycja Młyny Gdańskie znajduje się na Siedlcach, ul. Jacka Malczewskiego (2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o..Inwestycja Młyny Gdańskie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 166 lokali mieszkalnych o powierzchni od 29 do 122 m². Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Młyny Gdańskie pozostały na sprzedaż 122 mieszkania o powierzchni od 29 do 122 m².

Szczegóły inwestycji Młyny Gdańskie

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 166 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 290 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne - INFORMACJA U DEWELOPERA
  • miejsca postojowe naziemne - INFORMACJA U DEWELOPERA
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, sala fitness, patio / dziedziniec
Przyroda:
park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępne są 122 mieszkania
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 29 do 122 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe
Ceny mieszkań:
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Bezpłatna rezerwacja
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Najbliższe inwestycje