Federowicza 61

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Dębniki, ul. Federowicza 61
Ceny od: 8 550 zł brutto/m2
Federowicza 61

7 zdjęć

Federowicza 61
Federowicza 61
Federowicza 61
Federowicza 61

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Federowicza 61 dostępnych jest 10 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Federowicza 61 logo

W spokojnej okolicy u zbiegu ulic Federowicza i Mochnaniec w dzielnicy Dębniki, planowana jest budowa osiedla mieszkaniowego składającego się z dziesięciu kameralnych, dwupiętrowych budynków. Zaprojektowane osiedle łączy w sobie komfort życia w mieście z klimatem panującym na terenach podmiejskich.

W poszczególnych budynkach docelowo znajdzie się po osiem mieszkań o pow. od 34,77 m2 do 83,83 m2. Do każdego mieszkania na parterze przylega duży ogródek. Największe ogródki mają pow. nawet 370 m2. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. Wszystkie lokale mieszkalne zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły tak, aby ich przyszli mieszkańcy czuli się w nich komfortowo i swobodnie. Nowoczesny a jednocześnie stonowany charakter elewacji współgra z otoczeniem i sprawia, że bryły budynków wyglądają harmonijnie i stylowo.

Dla wygody mieszkańców na terenie osiedla zostały zaprojektowane naziemne miejsca postojowe, podziemny garaż wielostanowiskowy oraz plac zabaw dla dzieci.

Projekt inwestycji przewiduje ogrzewanie ciepłem z miejskiej sieci ciepłowniczej. Zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne oparte o mieszkaniowe wymienniki ciepła LOGOTERM, aby zminimalizować koszty związane z ogrzewaniem mieszkań i podgrzaniem ciepłej wody użytkowej.

Planowane zakończenie inwestycji III kwartał 2021 roku.

Inwestycja Federowicza 61 znajduje się na Dębnikach, ul. Federowicza 61 (7.2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Acatom Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Federowicza 61 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Federowicza 61 pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 42 do 60 metrów kwadratowych w cenie od 8 550 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 46 m2 w cenie od 371 700 zł (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 60 m2 w cenie od 497 439 zł (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 42 do 60 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 371 700 do 515 570 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 550 do 9 100 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Federowicza 61 znajduje się 5 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle powstanie w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa. W pobliżu znajdują się między innymi Krakowski Park Technologiczny, P+R Czerwone Maki oraz niezbędne w codziennym życiu instytucje takie jak: szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty sportowe i rekreacyjne. Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość do przystanku autobusowego oraz linii tramwajowej, dzięki którym dojazd do poszczególnych punktów Krakowa będzie szybki i łatwy.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Federowicza 61 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Federowicza 61 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mochaniec.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Federowicza 61 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Smerfy w odległości 220 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum Pielęgnacji i Wizażu w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Federowicza 61 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 490 m znajduje się Teresko, w odległości 490 m znajduje się Buczek.

Data publikacji: 10.06.2020
Data aktualizacji: 12.04.2021
Federowicza 61 logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kobierzyńska 164 Kraków
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: