Akacjowy Zakątek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ubocze, oferowane bezpośrednio przez Awbud-developer Spółka z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Wojnów, ul. Ubocze

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Akacjowy Zakątek

3 zdjęcia

Akacjowy Zakątek
Akacjowy Zakątek
Akacjowy Zakątek

Najbliższe inwestycje

  • Na Wojnowie
    od: 7 000 zł/m2
    Pod wynajem

    Na Wojnowie

Opis Inwestycji

Akacjowy Zakątek to kameralne osiedle składające się z trzech budynków, w których znajduje się 57 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni 33-73m2. Aktualnie w naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania dwupokojowe z oddzielną kuchnią, o powierzchni 54,5m2. Miejsca postojowe usytuowane są wokół budynków i nie są płatne.

Jeśli lubią Państwo wypić kawę w otoczeniu zieleni w swoim ogródku, to nasze mieszkania położone na parterze zapewnią Państwu tą przyjemność. W zależności od potrzeb możemy zaoferować Państwu mieszkania z ogródkami o powierzchni od 10 do 22 m2 lub z przestronnymi balkonami.

Akacjowy Zakątek może być miejscem na ziemi wszystkich potrzebujących odpoczynku od zgiełku miasta, ceniących kontakt z naturą, spokój oraz możliwość oderwania myśli od codziennych spraw podczas spacerów lub przejażdżek rowerowych wśród pobliskiej zieleni.

Inwestycja Akacjowy Zakątek znajduje się na Wojnowie, ul. Ubocze (8.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Awbud-developer Spółka z o.o..

Inwestycja Akacjowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Akacjowy Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 54 metrów kwadratowych w cenie od 4 590 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Awbud-developer Spółka z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
internet
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Doskonałe warunki rekreacyjne zapewnia położony w pobliżu Las Wojnowski, Las Strachociński, oraz zmodernizowane wały wzdłuż Odry. To idealne warunki dla biegania, Nordic Walking, jazdy na rowerze, czy niedzielnego spaceru. Położony przy ul. Włościańskiej zrewitalizowany Park Strachociński, to miejsce spotkań mieszkańców Wojnowa, Strachocina oraz Swojczyc. Właśnie tam znalazło się miejsce dla siłowni na świeżym powietrzu, placu zabaw, czy amfiteatru. W odległości zaledwie kilkuset metrów znajdują się Rodzinne Ogródki Działkowe, w których są jeszcze wolne działki.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Akacjowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Akacjowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strumykowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowy Zakątek znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Niebieski Latawiec" w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Akacjowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 420 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowy Zakątek w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.02.2014
Data aktualizacji: 21.12.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: