Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Wrocław, Psie Pole, Karłowice

Znaleziono 131 ofert w 4 inwestycjach
Mapa
 • Miasto Ogród Karłowice
  od: 10 000 zł/m2
  Pod wynajem

  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

 • Rezydencja Karłowice
  od: 9 900 zł/m2
  Pod wynajem

  G7 Invest Sp. z o.o.

 • Sołtysowicka 21C
  od: 6 050 zł/m2
  Pod wynajem

  Republika Wnętrz - Grupa

 • Potockiego 25
  Pod wynajem

  Wrocław Investment

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Karłowic:

Wrocław Karłowice - nowe mieszkania cieszą się dużą popularnością 

Karłowice są jednym z najchętniej wybieranych osiedli na mapie Wrocławia, zarówno przez deweloperów, jak i przyszłych mieszkańców. Zaliczane do jednostki administracyjnej Karłowice-Różanka, cieszą się sporą popularnością wśród osób zainteresowanych zakupem własnej nieruchomości. Przeważającą część zabudowy osiedla stanowią budynki jednorodzinne. Można również spotkać zabudowę szeregową i wielorodzinne bloki mieszkalne. To właśnie nowe mieszkania we wrocławskich Karłowicach cieszą się największą popularnością.

Nowe mieszkania Wrocław - Karłowice

Karłowice to ciche i spokojne osiedle Wrocławia, z dobrą komunikacją i korzystną ofertą cenową, dzięki czemu wydaje się doskonałą alternatywą dla osób z mniejszą zasobnością portfela. Co prawda stolica województwa dolnośląskiego nie należy do najtańszych miast w Polsce, a ceny nowych mieszkań utrzymują się na stabilnym poziomie, to jednak na osiedlu Karłowice zakup nieruchomości będzie tańszy niż na Starym Mieście, Oporowie, Zaciszu, Zalesiu, Biskupinie czy Sępolnie. W 2019 roku średnia cena ofertowa i transakcyjna nowych mieszkań wynosiła 7400 zł za metr kwadratowy. To wciąż zdecydowanie mniej niż w dzielnicach położonych bliżej centrum. Duża konkurencja na rynku deweloperskim i stały popyt na nowe mieszkania sprawiają, że przyszli mieszkańcy mogą wybierać w ofertach. Deweloperzy posiadają na nowe mieszkania na sprzedaż o metrażach odpowiadających na potrzeby różnych grup społecznych (singli, par, rodzin z dziećmi), dobrym standardzie wykończenia i dogodnej lokalizacji, umożliwiającej sprawną komunikację z innymi częściami Wrocławia.

Karłowice - dlaczego warto kupić tu nowe mieszkanie?

Zakup nowego mieszkania w Karłowicach to idealne rozwiązanie dla osób, szukających cichej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do śródmieścia. Podróż do centralnego punktu na mapie miasta maksymalnie zajmie 30, niezależnie od wybranego środka lokomocji. Dzięki temu nowe mieszkania mogą być traktowane jako inwestycja. Zakup mieszkania we Wrocławiu - Karłowicach, a następnie jego wynajem to doskonała forma lokaty kapitału. Stolica Dolnośląskiego może pochwalić się bardzo dobrymi uczelniami i szkołami wyższymi, zajmującymi wysokiej miejsca w rankingach. Studenci to największa grupa poszukująca mieszkań pod wynajem we Wrocławiu. Dobry dojazd do centrum i przystępne ceny nieruchomości w Karłowicach to czynniki, jakie będą decydować o wyborze mieszkań przez wynajmujących.

Karłowice - dlaczego warto tu zamieszkać?

Największą zaletą wrocławskiego osiedla Karłowice jest architektura, zachowana jeszcze z czasów poniemieckich, oraz zabudowa willowa. To dobre miejsce do zamieszkania dla osób, chcących odpocząć od zgiełku wielkomiejskiego życia. Jakie miejscówki warto odwiedzić? Na uwagę zasługują takie obiekty, jak dawny szpital im. Korczaka czy wieża ciśnień na pl. Daniłowskiego. Na osiedlu Karłowice nie ma również problemu z dostępnością placówek edukacyjnych - funkcjonują tu dwie szkoły podstawowe i gimnazjum. Karłowice to bez wątpienia miejsce, w którym odnajdą się rodziny oraz osoby lubiące ciszę i spokój.

Chcesz kupić nowe mieszkanie właśnie w tej części Wrocławia? Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Karłowicach

Na Karłowicach dostępne są 132 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Karłowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 18 do 118 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (40 mieszkań).
 • 2-pokojowe (40 mieszkań).
 • 3-pokojowe (41 mieszkań).
 • 4-pokojowe (8 mieszkań).
 • 5-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Karłowicach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Karłowicach kosztuje 128 445 zł.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: