Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Rabowic:

Nowe domy Rabowice - dlaczego warto? 

Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem działki. Własny ogródek, cisza, spokój - to tylko niektóre czynniki, jakie przemawiają za budową lub zakupem domu. To jedna z najważniejszych transakcji, do której trzeba się bardzo dobrze przygotować. W końcu jej konsekwencje będziemy ponosić przez kolejne lata. Lista rzeczy, które należy sprawdzić jest długa, a jedną z nich jest wybór odpowiedniej lokalizacji. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się wielkopolskie inwestycje. Rabowice to wieś sołecka, która oferuje idealne warunki do życia i zakupu nieruchomości. Rabowice nowe domy - dlaczego warto rozważyć ich zakup?  

Nowe domy - centrum czy obrzeża? 

Jaka jest najlepsza inwestycja pod zakup domu? Wybór jest kwestią indywidualną, jednak zauważalne jest wyraźne zainteresowanie obszarami peryferyjnymi, obrzeżami miast i mniejszymi miejscowościami. Zakres przyczyn takich transakcji jest spory - począwszy od niższych kosztów zakupu i eksploatacji, skończywszy na kwestii posiadania na własność własnego kawałka ziemi. Wieś, przedmieścia czy niewielkie miasteczko - niezależnie od statusu, popyt na nie utrzymuje się w tendencji wzrostowej. Idealnym przykładem są Rabowice, położone w niedalekiej odległości od wielkopolskiego Swarzędza. Coraz więcej mieszkańców województwa - i nie tylko, jest zainteresowanych zakupem nieruchomości właśnie w tej lokalizacji. Niewielkie wsie i przedmieścia zyskują w oczach poszukujących nowych domów na sprzedaż w Wielkopolsce niewielką zabudową, większą prywatnością i znacznie mniejszymi korkami w godzinach szczytu. 

Nowe domy Rabowice

Nowe domy w Rabowicach cieszą się dużą popularnością, z uwagi na stosunkowo niskie koszty zakupu i bogactwo otaczającej zieleni. Inwestycje są zlokalizowane w pobliżu lasów, parków i pól, co ułatwia odpoczynek od zgiełku miasta. Kameralność osiedli sprawia, że dużo łatwiej tu o relacje międzyludzkie i budowanie sąsiedzkich relacji. Możliwość uprawy własnego ogródka, spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu - to kolejne atuty posiadania własnej działki. Dzięki takim zaletom wiele osób wybiera dom na peryferiach w Wielkopolsce, zamiast mieszkania w ścisłym centrum.

Ceny nieruchomości Rabowice 

Całkowity koszt zakupu domu w Wielkopolsce jest bardzo konkurencyjny, zwłaszcza w porównaniu do innych województw. Nierzadko taka transakcja jest dużo bardziej atrakcyjna, niż zakup mieszkania w centrach większych miast. Średnia cena nowego domu w Rabowicach i okolicach wynosi ok. 3600 zł za metr kwadratowy. Podana kwota jest oczywiście zależna od lokalizacji, standardu wykończenia i udogodnień. Inwestycje deweloperskie w mniejszych miejscowościach w tym Rabowicach będą tańsze, niż te zlokalizowane w Poznaniu, Komornikach czy Swarzędzu. Jedno jest pewne. Zakup domu w województwie wielkopolskim to dobra inwestycja i lokata, która zwróci się po jakimś czasie między innymi ze względu na komfort mieszkania - większą prywatność, swobodę i bezpieczeństwo. Wartość domu także stopniowo wzrasta, co jest dobrą prognozą dla inwestorów. 

Zainteresowała Cię oferta nowych domów w Rabowicach? Jeśli tak, skontaktuj się z dedykowanym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Informacje o Rabowicach

W Rabowicach dostępnych jest 31 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Rabowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 34 do 62 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (18 mieszkań).
 • 3-pokojowe (13 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Rabowicach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Rabowicach kosztuje 162 500 zł.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: