Fabryka na Pradze

Warszawa, Praga-Północ, Szmulowiznaul. Radzymińska 12

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

FABRYKA NA PRADZE to starannie zaprojektowany zespół mieszkaniowo-usługowy łączący przedwojenną zabytkową zabudowę fabryczną z nowoczesną architekturą.

Naczelną ideą, jaka przyświecała architektom, była chęć odtworzenia tkanki miejskiej z jej pierzejowo-oficynowym charakterem. Nie bez znaczenia dla projektu pozostawał fabryczny klimat przedwojennej Pragi wraz z przeplatającą się kamieniczną zabudową mieszkalną. Częścią kompleksu jest zabytkowy budynek dawnej fabryki, gdzie przed wojną współistniały 3 manufaktury: Fabryka Farb Drukarskich „Pigment”, Fabryka makaronu „Napoli” oraz Fabryka Kondensatorów i Oporów „Inż. A. Horkiewicz”. Elewacje nowo projektowanych obiektów od ulicy Radzymińskiej są zróżnicowanie. Zastosowanie cegły na jednej z nich będzie stanowić wyraźne nawiązanie do istniejącej zabytkowej zabudowy fabrycznej a soft-loftowy charakter dodatkowo podkreślą wykończenia korytarzy i klatek schodowych. Natomiast druga, nowoczesna w formie i w pełni przeszklona fasada drugiego budynku nawiązuje do praskich kamienic mieszkalnych i zarazem odtworzyłą pierzejowy charakter ulicy. W tej części inwestycji znajdują się klasyczne mieszkania.

Przy ulicy Radzymińskiej 12 powstało 112 mieszkań, a kolejnych 36 pod numerem 10. Lokale mają zróżnicowane powierzchnie – kawalerki od 27 mkw., mieszkania dwupokojowe od 36 mkw., trzypokojowe od 58 mkw. a czteropokojowe od 65 mkw.

Wszystkie lokale posiadają balkony, loggie a na parterze ogrodzone ogródki. Na ostatnich piętrach niektóre mieszkania mają tarasy. Dodatkowym atutem lokali na parterze jest ich wysokość 3,3 m, a na pozostałych kondygnacjach 2,7 m. Duże okna dobrze doświetlą pomieszczenia. Wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort życia mieszkańców zapewnią cichobieżne windy, dwupoziomowy garaż podziemny, komórki lokatorskie, całodobowy monitoring z kontrolą dostępu oraz recepcja. Kompleks Fabryka na Pradze posiada wejście zarówno od ulicy Kawęczyńskiej jak i od Radzymińskiej. Wjazd do dwupoziomowego garażu podziemnego jest od ulicy Radzymińskiej.

Drugim etapem inwestycji była rewitalizacja budynku dawnej fabryki przy ulicy Kawęczyńskiej 9. Powstały nowoczesne, funkcjonalne, wysokie na ponad 4 lub nawet 5 metrów przestrzenie loftowe dające duże możliwości aranżacyjne. Unikalnym ich atutem jest niewielka powierzchnia (od 25 do 57 mkw.) ale jednocześnie możliwość powiększenia ich metrażu poprzez wykorzystanie dużej wysokości pomieszczeń.

FABRYKA NA PRADZE to miejsce, które ze względu na jego funkcjonalność, wysoką jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, a jednocześnie przystępną cenę, godne jest polecenia zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi.

Inwestycja Fabryka na Pradze znajduje się na Szmulowiźnie, ul. Radzymińska 12 (4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k.. Inwestycja Fabryka na Pradze została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 186 lokali mieszkalnych o powierzchni 44 m². Budynki posiadają do 6 kondygnacji wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne.

Szczegóły inwestycji Fabryka na Pradze

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 186 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 206 do 390 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
monitoring, internet, recepcja, TV kablowa, winda
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze