Domy nad Rzeką

gdański, Straszynul Chabrowa

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Energooszczędne domy charakteryzujące się maksymalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej oraz bardzo czytelnym układem, w którym funkcjonalność została postawiona na pierwszym planie. Parter to 71.31 m² powierzchni mieszkalnej. Znaczącym atutem jest przestronny salon połączony z kuchnią, o łącznej powierzchni 30 m², z dużymi przeszkleniami i miejscem dla kominka. Na parterze znajduje się również hall, WC dla gości, wiatrołap. Piętro to 56.83 m² wygodnej, prywatnej strefy, składającej się z czterech ustawnych sypialni, z możliwością zabudowy garderoby oraz ładnej łazienki o powierzchni 6 m². Dzięki wysokiej ściance kolankowej strefa nocna na poddaszu jest bardziej przestronna i ustawna. Wysokie okna balkonowe doskonale doświetlają znajdujące się tutaj cztery pokoje, osłonięte loggią balkony gwarantują większą prywatność podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. Uzupełnieniem jest garaż. Przed garażem podjazd - kolejne miejsce do wygodnego parkowania, na własnym terenie, domowników lub gości ! Dzięki płaskiemu dachowi nie ma skosów - wszystkie pomieszczenia części mieszkalnej mają 2,6 m wysokości. Dom, o takim układzie, w połączeniu z dużymi działkami i lokalizacją osiedla ”DOMY NAD RZEKĄ”, tworzy komfortowe warunki do odpoczynku i relaksu.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Domy nad Rzeką znajduje się w Straszynie, ul Chabrowa (2 km od Gdańska), sprzedaż prowadzi White Wood Nieruchomości. Inwestycja Domy nad Rzeką została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku. Inwestycja składa się z 2 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Domy nad Rzeką

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 2 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 2 kondygnacje wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 260 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy posiadają garaże oraz przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze