Siedlisko Złotno

Łódź, Polesie, Złotnoul. Cieplarniana

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Ul. Cieplarniana, działka 59/4- na granicy Złotna i Teofilowa powstaje nowa inwestycja firmy WALKO- Siedlisko Złotno.

Będzie to osiedle 24 domów jednorodzinnych o powierzchni od 70 m2 do 77 m2, standardowo z salonem i łazienką w parterze, trzema sypialniami i łazienką na piętrze, do dowolnej aranżacji. Ceny domów, to 330 000 zł lub 360 000 zł, koszt miejsca postojowego: 15 000 zł.

Do każdego domu przynależy działka o powierzchni od 110 m2 oraz miejsce postojowe.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Siedlisko Złotno znajduje się na Złotnie, ul. Cieplarniana (6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera WALKO Development Sp. z o.o.. Inwestycja Siedlisko Złotno została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 24 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Siedlisko Złotno

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 24 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 2 kondygnacje wraz parterem oraz posiadają poddasze
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski

- Wysokość pomieszczeń parteru 2,70m, piętra 2,60m - Stolarka okienna - PVC 6-cio komorowe o współczynniku U= 1,1 W/m2K w kolorze białym - Drzwi wejściowe do domu antywłamaniowe - Tynki wewnętrzne gipsowe wykonywane maszynowo - Tynki zewnętrzne strukturalne silikatowo-silikonowe w części imitujące drewno - Podłogi - wylewka cementowa na styropianie - Media - woda, kanalizacja sanitarna, elektryczność, gaz z sieci miejskiej, ogrzewanie lokalne zasilane indywidualnymi kondensacyjnymi kotłami gazowymi, instalacja TV i telefoniczna, instalacja domofonowa - Wszystkie media opomiarowane indywidualnie - Grzejniki płytowe i drabinkowe (w łazienkach) firmy PURMO i ENIRO - Kuchnia - instalacja kuchni elektrycznej (w standardzie 3-fazowe 11kW) - Parapety wewnętrzne z aglomarmuru - Drzwi wewnątrzlokalowe – brak - Łazienka i kuchnia bez armatury i "białego montażu" - Możliwość aranżacji wnętrza i zmian w instalacjach do czasu ich wykonania wliczono w cenę (nie dotyczy zwiększenia zakresu robót). - Teren ogrodzony - Komunikacja ogólnie dostępna wykończona kostką betonową - Ogrodzenie zewnętrzne osiedla panelowe o wysokości 1,80m - Ogrodzenia oddzielające poszczególne działki na terenie osiedla panelowe o wysokości 1,10m - Bramy wjazdowe na teren osiedla z napędem elektrycznym - Oświetlenie terenu osiedla zlokalizowane na drogach wewnętrznych - Miejsca parkingowe na terenie poszczególnych działek oraz na drogach wewnętrznych z opcją w niektórych przypadkach wykonania zadaszenia w formie wiaty

Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży oraz przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze