Makowe Pola II

Szczecin, Północ, Bukowoul. Ogrodnicza

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Makowe Pola II – to osiedle ogrodzone, z bramą wjazdową oraz furtką, położone bezpośrednio przy ul. Ogrodniczej. Jego unikalność podkreślają zarówno klasyczna forma zabudowy, jak i wysoki standard wykonanych prac wykończeniowych. To już drugi etap osiedla realizowany na tym terenie pomiędzy ulicami Górną i Ogrodniczą. Kameralne osiedle tworzą 24 budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej o przemyślanej architekturze oraz prostej linii zabudowy. Domy zostały wybudowane metodą tradycyjną z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Wykonawstwo

Specjalną uwagę podczas procesu budowlanego przywiązujemy do detali architektonicznych i wykończeniowych, stąd też można dostrzec wysokiej klasy drewnianą stolarkę okienną oraz drzwiową z naświetlami, przemyślane i pieczołowicie wykonane dojścia do budynków i podjazdy oraz tarasy ogrodowe, numerację domów, a także stonowaną kolorystykę budynków mieszkalnych współgrającą z pozostałymi elementami zagospodarowania terenu. Każdy dom został wyposażony w okablowanie pod instalację alarmową oraz wszelkie niezbędne instalacje wewnętrzne.

Zagospodarowanie terenu i standard osiedla

Na szczególną uwagę zasługuje zakres prac, który został wykonany w ramach zagospodarowania terenu całego osiedla, tj. ogrodzenie zewnętrzne z powlekanej siatki panelowej wraz z furtką i bramą wjazdową sterowaną elektrycznie, ogrodzenia wewnętrzne frontowe, pieszo jezdnia z betonowej kostki brukowej typ starobruk, oświetlenie osiedla oraz instalacja domofonowa. Zwieńczeniem zakończenia budowy osiedla będzie dokonanie nasadzeń drzew wzdłuż ulicy Ogrodniczej.

Naszym celem jest zachowanie lekkości w stylu architektonicznym oraz wysoko rozumianej estetyki.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Makowe Pola II znajduje się w Bukowie, ul. Ogrodnicza (7 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Makowe Pola II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 24 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Makowe Pola II

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 24 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży oraz przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony
Przyroda:
park, las, jezioro, rzeka

Informacje o deweloperze