Central Park Apartments 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Żwirki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 640 ofert w najbliższej okolicy!

Central Park Apartments 2

9 zdjęć

Central Park Apartments 2
Central Park Apartments 2
Central Park Apartments 2
Central Park Apartments 2

Najbliższe inwestycje

 • Gdańska 120
  od: 6 750 zł/m2
  Pod wynajem

  Aura Real Estate Sp. z o.o.

 • OPAL Apartamenty
  Pod wynajem

  Cem-Mix

 • Kopernika 49/49A

  Mur Development

Opis Inwestycji

Na przełomie III i IV kwartału 2020 r. będą wydawane mieszkania z budynku B1 wraz z infrastrukturą wewnętrzną (drogami, ciągami pieszymi), miejscami postojowymi naziemnymi i podziemnymi oraz zielenią. W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty w metrażach od 31 do 106 mkw. z przestronnymi balkonami lub tarasami.

B1 - oddanie do użytkowania: przełom III i IV kwartału 2020r.

Inwestycja Central Park Apartments 2 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Żwirki (0.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Tree Development Group Sp. z o.o..

Inwestycja Central Park Apartments 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 169 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Central Park Apartments 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 69 metrów kwadratowych w cenie od 6 299 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena 4,5 tys/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 169 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Cena 4,5 tys/m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsce postojowe zewnętrzne 34.900 zł.
 • miejsca postojowe podziemne: Miejsce garażowe 59.900 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

DOSKONAŁA LOKALIZACJA Central Park Apartments 2 położone są w centrum Łodzi, w prestiżowej lokalizacji i sąsiedztwie Parku Poniatowskiego – jednego z największych miejskich kompleksów parkowych. W zaledwie kilka minut można dotrzeć spacerem do ulubionej kawiarni, restauracji czy jednej z imprez przy ulicy Piotrkowskiej. W okolicy znajdują się liczne kina, teatry, obiekty sportowe, rekreacyjne i widowiskowe oraz galerie i centra handlowe. W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się także jedna z najbardziej prestiżowych uczelni wyższych w Polsce – Politechnika Łódzka. Doskonała komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Łodzi, sąsiedztwo terenów zielonych, a zarazem ścisłego centrum sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce do zamieszkania. PIĘKNA ZIELONA OKOLICA Znajdujący się w sąsiedztwie Park Poniatowskiego to jedyne takie miejsce na mapie centrum Łodzi, które stanowi azyl dla osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi szukających wytchnienia i ciszy pośród miejskiego zgiełku. Liczący 41,6 ha teren ze ścieżkami biegowymi i rowerowymi oraz kortami tenisowymi zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportu i relaksu w gronie przyjaciół. To także idealne miejsce do rodzinnych spacerów i zabawy z dziećmi. W parku znajduje się m.in. plac zabaw, dirt-park, budynek amfiteatru oraz staw – a to wszystko w urzekającym otoczeniu drzew i kwiatów. SZYBKA I WYGODNA KOMUNIKACJA Doskonała lokalizacja niedaleko trasy W-Z łączącej dwa największe osiedla w Łodzi: Widzew i Retkinię, gwarantuje mieszkańcom komfortowe połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Łodzi oraz łatwy i szybki dojazd do autostrad łączących Łódź z głównymi miastami Polski i Europy. Z kolei bliskość dworca Łódź Kaliska oraz dworca Łódź Fabryczna pozwala na wygodne podróżowanie do miast i miejscowości w województwie łódzkim i całym kraju, m.in. Warszawy, Poznania, Gdyni, Krakowa czy Wrocławia. Przewoźnicy oferują również doskonałe połączenia z Berlinem i Pragą.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Central Park Apartments 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Central Park Apartments 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego - Mickiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Central Park Apartments 2 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkolne Centrum Profilaktyczno-Wychowawcze "Centrum" w odległości 280 m, Liceum Ogólnokształcące "Centrum" w odległości 280 m, Szkoła "Centrum" w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Central Park Apartments 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej w odległości 450 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM - Centralny Szpital Weteranów w odległości 550 m, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital imienia Mikołaja Pirogowa w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Central Park Apartments 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Central Park Apartments 2 w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.07.2017
Data aktualizacji: 16.03.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: