Karpatia

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Top Resorts Sp. z o.o.

jeleniogórski, Karpacz, ul. Myśliwska

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 91 ofert w najbliższej okolicy!

Karpatia

9 zdjęć

Karpatia
Karpatia
Karpatia
Karpatia

Najbliższe inwestycje

  • HILLSIDE

    HILLSIDE

  • Panorama Karkonoszy

    JelBud Charłampowicz Kusz Spółka Komandytowa

Opis Inwestycji

Kompleks 4 kameralnych budynków Karpatia składa się z 90 apartamentów o pow. od 23 do 62 m2. To koncepcja przemyślana od początku do końca. To równowaga między estetyką przestrzeni, funkcjonalnością układu i komfortem wypoczywania. Każdy z budynków zaprojektowany został z niezwykłą dbałością o detale i prywatność właścicieli. Nieprzypadkowo cała architektura wpisuje się w styl sudecki, który połączony z elementami alpejskimi wywołuje niezapomniane wrażenia. Połączenie bieli z drewnem i szkłem nadaje obiektowi elegancji i szyku. Duże przeszklenia na górnych kondygnacja to nuta nowoczesności w połączeniu z możliwością delektowania się przepięknymi widokami. Odpowiednio zaprojektowane okna gwarantują utrzymanie odpowiedniej temperatury i nasłonecznienia wnętrz. Prawie wszystkie apartamenty posiadają własny przestronny balkon lub taras z przepięknym widokiem na otaczający las i góry. Można by rzecz, każdy posiada swoją własną ,,Furtkę do lasu’’

Inwestycja Karpatia znajduje się w Karpaczu, ul. Myśliwska (7.3 km od Jeleniej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Top Resorts Sp. z o.o..

Inwestycja Karpatia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Karpatia pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 40 do 50 metrów kwadratowych w cenie od 10 209 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Top Resorts Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 90 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody, góry
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Karpacz to jedno z najpiękniejszych karkonoskich miast. Malownicza miejscowość położona u podnóża Śnieżki przy zboczach górskich, na co dzień, zamieszkiwana jest przez ponad 5 tysięcy mieszkańców. Karpacz podzielony jest na kilka części: Bierutowice (potocznie zwany Karpacz Górny), Budniki, Płóczki, Wilcza Poręba i Wodna. Miasto dysponuje ogromnym zapleczem miejsc noclegowych, hoteli, willi, apartamentów. Co roku do tej górskiej miejscowości przybywa tysiące turystów by w zimie cieszyć się możliwością zimowej rozrywki, a latem podziwiać i zdobywać górskie szlaki. W Karpaczu działa kilka szkół i dwa przedszkola, które umożliwią naukę najmłodszym mieszkańcom miasteczka. Szereg rozrywek takich jak: ścieżki spacerowe, turystyczne, tory saneczkowe zimowe i całoroczne, szlaki narciarskie, biegowe, quady dają szerokie możliwości uprawiania sportów. Wyjątkowa atmosfera kurortu przyciąga niezliczoną liczbę turystów i osób poszukujących ciszy, spokoju na łonie natury. Różnorodne ośrodki SPA, wystawy, kręgielnie, muzea, baseny, kawiarnie i restauracje pozwalają odetchnąć po ciężkim dniu pracy lub po prostu odpocząć podczas weekendu bądź urlopu.

Komunikacja

Niespełna 17 km dzieli mieszkańców do Jeleniej Góry a 120 km do Wrocławia. Do Karpacza dojedziemy kilkoma lokalnymi drogami, które w sezonie zimowym są sukcesywnie odśnieżane i przygotowane do bezpiecznej, bezkolizyjnej komunikacji. Przez miasto kursują linie PKS jak i liczne autobusy prywatnych przewoźników. PKP kursuje kilka razy w ciągu dnia do Jeleniej Góry gdzie można zmienić środek transportu na autobus lub bus by dostać się do samego Karpacza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Karpatia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Karpatia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Karpatia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Karpacz w odległości 400 m.

Data publikacji: 29.01.2019
Data aktualizacji: 07.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: