Sianowska 36

Poznań, Jeżyce, Krzyżowniki-Smochowiceul. Sianowska 36

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Poznań ul. Sianowska 36 to właśnie tu jest planowana realizacja trzech segmentów w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment będzie składać się z dwóch lokali mieszkalnych z przynależnymi miejscami garażowymi.

Być tam gdzie są ludzie i ich potrzeby...

Kameralny kompleks powstaje w samym sercu willowej dzielnicy miasta Poznania. Na miano doskonałej lokalizacji składa się tu wiele czynników. Najważniejszym z nich jest kompromis pomiędzy mieszkaniem w bliskiej obecności centrum miasta z jednoczesnym komfortem ciszy i spokoju. Mieszkańcy będą mieli w swym zasięgu pełna gamę obiektów kulturalno - usługowych (markety: Biedronka, Lidl, Chata Polska, Poczta Polska, bank PKO BP, przychodnia zdrowia szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkola (państwowe i prywatne), kościół, linie autobusowe 61 i 86, plac zabaw, tereny rekreacyjne: las, jeziora (Strzeszyńskie, Kierskie, Lusowskie, Rusałka), szlak rowerowy, kompleks handlowy: market Auchan Swadzim, Decathlon, Leroy Merlin (5 km.) lotnisko (10 min.).

W zasięgu porannego spaceru mieszkańców znajduje się wiele terenów zielonych stanowiących enklawę spokoju, przyczyniając się jednocześnie do poprawy warunków klimatycznych. W natłoku codziennych obowiązków można tam pozwolić sobie na chwilę wytchnienia i kojącego relaksu.

Apartamenty zaprojektowane zostały w sposób zapewniający możliwie najbardziej komfortowe warunki zamieszkania. Układ funkcjonalny części wspólnych oraz indywidualnych mieszkań przeanalizowany został z największą uwagą a zastosowane w nich technologie obsługi czynią zadość europejskim standardom projektowania.

Kolejnym ważnym aspektem, będącym podkreśleniem priorytetowego traktowania preferencji i oczekiwań naszych Klientów, jest zapewnienie im możliwości wpłynięcia na finalny wystrój apartamentów. Na etapie budowy to Klient będzie mógł decydować o rozmieszczeniu ścianek działowych, wskazania miejsc rozmieszczenia doprowadzenia mediów itp.

Inwestycja Sianowska 36 znajduje się w Krzyżownikach-Smochowicach, ul. Sianowska 36 (7 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera The One. Inwestycja Sianowska 36 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 6 lokali mieszkalnych o powierzchni 121 m². Budynki posiadają do 2 kondygnacje wraz z parterem

Szczegóły inwestycji Sianowska 36

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 300 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
park, jezioro

Informacje o deweloperze