Apartamenty Prestige 2.0

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Techniq

krakowski, Skawina, ul. Graniczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 346 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Prestige 2.0

3 zdjęcia

Apartamenty Prestige 2.0
Apartamenty Prestige 2.0
Apartamenty Prestige 2.0

Najbliższe inwestycje

 • Green Apartments
  od: 5 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Techniq

 • Green Estate II
  od: 5 000 zł/m2

  City Life

Opis Inwestycji

APARTAMENTY PRESTIGE 2 to piękne osiedle położone na wzgórzu pomiędzy Libertowem, Krakowem, a Skawiną

Inwestycje cechuje wspaniała architektura, willowe design i piękne widoki w otoczeniu lasu w prestiżowej lokalizacji.

W najbliższej lokalizacji znajduje się wszystko co potrzebne do wygodnego życia: komunikacja autobusowa i kolejowa – szybka kolej aglomeracyjna, szkoły, przedszkola, lekarz, las, park, sklepy….itd.

Piękne, POŁUDNIOWE OGRÓDKI dla mieszkań na parterze dają mieszkańcom ukojenie i spokój.

Z kolei południowe i zachodnie tarasy wraz z balkonami dla mieszkań na piętrze oferują mieszkańcom poczucie wyjątkowości i niepowtarzalne zachody słońca.

Apartamenty Prestige to wyjątkowe osiedle z pięknymi widokami, ogrodami i wysokim standardem wykonania oraz prestiżową lokalizacją oraz standardem wykonania.

Inwestycja Apartamenty Prestige 2.0 znajduje się w Skawinie, ul. Graniczna (0.2 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Techniq.

Inwestycja Apartamenty Prestige 2.0 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 12 lokali typu apartament, znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Prestige 2.0 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 91 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Techniq przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Położone nad rzeką Skawinką, na północy oddzielone od Krakowa Lasami Tynieckimi miasto Skawina zostało założone w 1364r. przez Kazimierza Wielkiego. Obecnie jego terytorium zajmuje 20,48 km2, a mieszkają tu ok. 24 000 osób. Miasto jest w dużym stopniu zindustrializowane, działają w nim liczne zakłady przemysłowe, co przekłada się na charakter zabudowy. Dominuje budownictwo wielorodzinne, a w 180 blokach mieszka ok. 70% mieszkańców. Dobrze rozwinięte jest zaplecze medyczne, oświatowe i sportowe. W mieście znajduje się szpital specjalistyczny i pogotowie ratunkowe. Ich ofertę uzupełniają 3 zakłady opieki zdrowotnej i przychodnia miejska. Chlubą Skawiny jest Centrum Kultury i Sportu oferujące dostęp do wielu obiektów sportowych i ważnych instytucji kulturalnych, w tym kina. Miasto posiada też Galerię „Skawina” o bogatej ofercie handlowo-usługowej. Najważniejsze tereny zielone stanowi kompleks parków miejskich. Miasto jest dobrze połączone ze znajdującym się ok. 20 km na północny wschód Krakowem. Biegnie tędy droga wojewódzka i krajowa, docierają tu autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Skawina znajduje się niespełna 20 km od Krakowa, z którym ma dogodne połączenia komunikacyjne. Przebiega tędy droga krajowa nr 44 i wojewódzka nr 953. Kursuje tu 9 linii krakowskich autobusów aglomeracyjnych. Czynny jest również dworzec kolejowy, kursują autobusy PKS. Z miasta do lotniska na krakowskich Balicach jest tylko 15 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Prestige 2.0 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Prestige 2.0 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skawina Korabniki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Prestige 2.0 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Royal w odległości 240 m, Royal School w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Prestige 2.0 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''OSMED'' w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Prestige 2.0 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Globi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Prestige 2.0 w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.08.2020
Data aktualizacji: 01.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: