Okrzei 50

Kielceul. Okrzei 50

Okrzei 50

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SOLO inwest

  • Spełniające kryteria (6)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (6)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena
1126Parter
-
2132Parter
-
31123Parter
-
4158Parter
-
5181Parter
-
61150Parter
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Budynek
Inwestycja OKRZEI 50 to 4-piętrowy budynek zlokalizowany u zbiegu ulic Okrzei i Sabinówek. W obiekcie zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 27 do 107 m2. Pomieszczenia, nawet te najmniejsze, zaaranżowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Przemyślano tu każdy, nawet najmniejszy szczegół. Duże okna zapewniają maksymalne nasłonecznienie lokali. Istotnym udogodnieniem dla mieszkańców jest również winda, która zapewnia sprawny i komfortowy dostęp do lokali. Wszystkie mieszkania są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W kondygnacji podziemnej zlokalizowane są miejsca postojowe i komórki lokatorskie, a na poziomie parteru rowerowania. Balkony i tarasy na inwestycji mają powierzchnię aż do 76 m2.
Projekt budynku charakteryzuje się nowoczesną, prostą i elegancką architekturą. Szklane balustrady i jasna elewacje z licznymi boniami, przełamana grafitem i brązem, nadaje budynkowi lekkość. W ten sposób uzyskano efekt stylu niezakłóconego zbędnymi elementami. Wysoki standard wykonania części wspólnych zapewni przyszłym mieszkańcom poczucie dbałości i luksusu.
Zakończenia budowy nastąpi na wiosnę 2021 roku.
Nie znalazłeś idealnego mieszkania dla siebie z gotowych projektów? Niczym się nie przejmuj. Zapoznaj się z poniższym opisem dotyczącym aranżacji.

Aranżacja
Komfort aranżacji mieszkania według własnych upodobań.
Możesz wybrać ostateczny rozkład pomieszczeń, zmieniając układ ścian działowych, a także ścian pomiędzy lokalami. Budynek został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej: elementami nośnymi są słupy, belki i stropy żelbetowe. Wszystkie mury nie stanowią konstrukcji budynku. Założeniem projektowym, było uzyskanie mieszkań o małych metrażach, które możemy ze sobą swobodnie łączyć. Przy połączeniu dwóch sąsiadujących mieszkań, będziesz mógł kuchnie i łazienkę mieć zaprojektowaną z dwóch różnych miejsc. Można także usytuować instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne zgodnie z wizją przyszłych mieszkańców inwestycji. Możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz nie skarze Cię na późniejsze przerabianie funkcji mieszkań, co mogłoby się wiązać z utratą gwarancji na daną część lokalu. Architekci zaprojektowali tak mieszkania, aby układ funkcjonalny można było wykonać w różnorodny sposób. To Ty wybierzesz, czy chcesz połączyć pokój dzienny z aneksem kuchennym, czy stworzyć osobną kuchnię.

Inwestycja z lokalami użytkowymi Okrzei 50 znajduje się w Kielcach, ul. Okrzei 50 (2 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera SOLO inwest . Inwestycja Okrzei 50 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 40 lokali użytkowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Okrzei 50 pozostało na sprzedaż 6 lokali użytkowych o powierzchni od 26 do 150 m². Deweloper SOLO inwest przewidział miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji Okrzei 50

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 258 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia:
internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda:
park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale użytkowe:
Aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych
Powierzchnie lokali użytkowych:
lokale użytkowe mają powierzchnie od 26 do 150 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są lokale użytkowe 1-pokojowe
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:Płatność zgodnie z postępem robót – szczegóły u dewelopera
Warunki rezerwacji:Bezpłatna
Zabezpieczenie środków klienta:
Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze

Okrzei 50

Godziny otwarcia
biura sprzedaży

  • Poniedziałek:08:00 - 17:00
  • Wtorek:08:00 - 17:00
  • Środa:08:00 - 17:00
  • Czwartek:08:00 - 17:00
  • Piątek:08:00 - 17:00
  • Sobota:10:00 - 15:00
+48 41 249 72 37

Najbliższe inwestycje