Apartamenty inwestycyjne Solny Resort****

Twoja przystań nad morzem...

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SOLNY HOLDING Sp. z o.o. Sp. K.

kołobrzeski, Kołobrzeg, ul. A. Fredry 5
Apartamenty inwestycyjne Solny Resort****

16 zdjęć

Apartamenty inwestycyjne Solny Resort****
Apartamenty inwestycyjne Solny Resort****
Apartamenty inwestycyjne Solny Resort****
Apartamenty inwestycyjne Solny Resort****

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty inwestycyjne Solny Resort**** dostępnych jest 100 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Solny Resort **** to nowoczesny, 4 gwiazdkowy obiekt apartamentowy położony w Uzdrowiskowej Strefie A w Kołobrzegu. Obiekt oferować będzie 150 apartamentów hotelowych, gdzie każdy pokój wyposażony będzie w nowoczesne oraz stylowe meble, klimatyzację, pełny węzeł sanitarny, a więc wszystko to, co zapewni Państwu oraz przyszłym klientom komfortowy wypoczynek nad morzem.

Wszystkie pokoje wykończone będą w standardzie 4 gwiazdek, przy czym większość z nich będzie posiadać balkon. Dzięki współpracy z jedną z najbardziej renomowanych pracowni

projektowych, udało nam się połączyć styl i elegancję z komfortem i nowoczesnością. Wykorzystywane materiały oraz technologie są zgodne z najnowszymi trendami, a użyte tworzywa, proces technologiczny i budowlany gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Dodatkowo dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy kilka dwupoziomowych apartamentów z prywatnymi tarasami.

Solny Resort **** stanowić będzie integralną, nową część obecnego Hotelu Solny w Kołobrzegu, który to od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych marek na polskim Wybrzeżu, dzięki czemu teraz macie Państwo szanse, aby pisać dalszą historie tego wspaniałego miejsca. Równocześnie z nową inwestycją, przeprowadzony będzie także generalny remont

obecnego Hotel Solny tak, aby oba obiekty stanowiły jedną, wspólną, integralną całość.

Solny Resort **** dysponować będzie ponadto krytym basenem oraz nowymi, dwupoziomowymi salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem. To wszystko, w połączeniu z obecną infrastrukturą Hotelu Solny, czyli parkingiem, basenem zewnętrznym, strefą odnowy biologicznej, salonem fryzjerskim i kosmetycznym, sauną, a także restauracją i lobby barem stanowić będzie idealne miejsce do wypoczynku i spotkań biznesowych.

Inwestycja Apartamenty inwestycyjne Solny Resort**** znajduje się w Kołobrzegu, ul. A. Fredry 5 (1.1 km od centrum Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera SOLNY HOLDING Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Apartamenty inwestycyjne Solny Resort**** jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 143 nowych apartamentów w tym 149 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty inwestycyjne Solny Resort**** pozostało na sprzedaż 100 apartamentów o powierzchniach od 27 do 71 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 71 m2 (100 apartamentów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SOLNY HOLDING Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 143 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:

Stolarka okienna

aluminiowa

Balkony

deska kompozytowa

Ogrzewanie

miejskie

Wentylacja

i klimatyzacja

Wyposażenie łazienki

przy zakupie do własnego użytku możliwe wykończenie z białym montażem i drzwiami wewnętrznymi.

Wyposażenie kuchni

Część apartamentów posiada przyłącza do aneksu kuchennego.

Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, basen, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, morze
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 100 apartamentów w tym 100 lokali typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:
od 27 do 71 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty inwestycyjne Solny Resort**** mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Apartamenty inwestycyjne Solny Resort**** znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Fredry.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty inwestycyjne Solny Resort**** znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 8 w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty inwestycyjne Solny Resort**** składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Wendland-pieczywo, w odległości 220 m znajduje się Market Baltic, w odległości 240 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty inwestycyjne Solny Resort**** w odległości 10 m znajduje się Basen, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.08.2018
Data aktualizacji: 13.04.2021
SOLNY HOLDING Sp. z o.o. Sp. K. logo

SOLNY HOLDING Sp. z o.o. Sp. K.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Fredry 5 78-100 Kołobrzeg
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: