Willa Ułańska

Gdynia, Redłowoul. Ułańska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

WILLA UŁAŃSKA położona jest w Gdyni, na granicy administracyjnej Redłowa i Orłowa w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Kępa Redłowska, zaledwie kilka minut spaceru od pięknego molo w Orłowie. Tworzy ona swoistą enklawę pośród zieleni oraz elitarnych rezydencji, prestiżowych dzielnic jakimi bez wątpienia są Redłowo i Orłowo. Klimat, niepowtarzalna atmosfera, relaks, walory przyrodnicze, usytuowanie z dala od ulicznego zgiełku to tylko jedne z wielu atutów tego wyjątkowego miejsca...

Kameralnie i komfortowo
WILLA UŁAŃSKA to bardzo kameralna inwestycja, składająca się z zaledwie 16 eleganckich apartamentów, zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Swoim przyszłym mieszkańcom zapewni poczucie pełnego komfortu w najlepszym stylu, dzięki wyjątkowej dbałości o detale oraz przemyślanym rozwiązaniom.

Najwyższa jakość
Zamysł architektoniczny WILLI UŁAŃSKIEJ opiera się na wykorzystaniu materiałów wysokiej klasy i wkomponowaniu ich w elegancką ponadczasową bryłę budynku. Willa Ułańska oferować będzie najwyższe standardy mieszkania oraz prestiż i bezpieczeństwo. Każdy apartament wyposażymy w instalację alarmową oraz wideodomofon. W reprezentacyjnej recepcji przywita mieszkańców i gości zaufany konsjerż. Wszystkie mieszkania będą miały duże, drewniane okna zapewniające doskonałe doświetlenie pomieszczeń, a przesuwne drzwi balkonowe pozwolą cieszyć się większym komfortem obcowania z naturą.

Klatki schodowe i części wspólne zostaną wykończone przy użyciu klasycznych, eleganckich materiałów takich jak granity indyjskie, szkło, stal nierdzewna, okładziny drewniane i ozdobne tapety. Nowoczesne cichobieżne windy dostępne także z garażu podziemnego zawiozą mieszkańców na poziom ich apartamentu.

Inwestycja Willa Ułańska znajduje się na Redłowie, ul. Ułańska (3 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Shiraz III Sp. z o.o..Inwestycja Willa Ułańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 16 lokali mieszkalnych 0. Budynki posiadają do 4 kondygnacje wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Willa Ułańska

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera