Osiedle Lawendowe II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SGI Sp. z o.o.

Łódź, Górna, Rokicie, ul. Zamojska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 524 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Lawendowe II

8 zdjęć

Osiedle Lawendowe II
Osiedle Lawendowe II
Osiedle Lawendowe II
Osiedle Lawendowe II

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Gombrowicza 27
  od: 5 900 zł/m2

  VRD Sp. z o.o. Blokowa Sp.k.

 • Ewelin II
  od: 5 900 zł/m2

  Real Development Group

 • Finansowa 100

  Madey Development sp. z o.o. 2 sp.k.

Opis Inwestycji

Lawendowe Osiedle tworzy 5 kameralnych budynków otoczonych starannie zaprojektowaną zielenią. Wszystkie budynki zostały tak zaprojektowane, by maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła, dzięki czemu mieszkania będą jasne oraz słoneczne. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców zaprojektowano na terenie osiedla szereg miejsc parkingowych, a cały teren zostanie ogrodzony.

Na Lawendowym Osiedlu dostępne się mieszkania w pełnej gamie metraży. Najmniejsze zaczynają się już od 30 m kw., a największe mają ok. 90 m kw. Każdy lokal posiada wygodny balkon lub przestronny taras, który zachęca do spędzania na nim wolnego czasu.

Inwestycja Osiedle Lawendowe II znajduje się w Rokiciu, ul. Zamojska (4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Lawendowe II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lawendowe II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 85 metrów kwadratowych w cenie od 4 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 277 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lawendowe II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Lawendowe II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zamojska - Prądzyńskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lawendowe II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole E-Maluch w odległości 210 m, Instytut Doskonalenia Nauczycieli BROst w odległości 300 m, BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej Beata Ostrowska Robert Ostrowski w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lawendowe II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Piekarnia Mechaniczna, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 06.12.2017
Data aktualizacji: 01.02.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: