Projekt Wysoka

Zamieszkaj wśród zieleni!

Mieszkania na sprzedaż ul. Chabrowa, oferowane bezpośrednio przez Sanbet Development

wrocławski, Wysoka, ul. Chabrowa
Ceny od: 6 600 zł/m2
Projekt Wysoka

11 zdjęć

Projekt Wysoka
Projekt Wysoka
Projekt Wysoka
Projekt Wysoka

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Projekt Wysoka dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C3A
3
70,36 m²
2
Rezerwacja464 376 zł

Opis Inwestycji

Powstający Projekt to zespół 4 kameralnych budynków położonych w miejscowości Wysoka przy ulicy Chabrowej. W ofercie znajduje się 55 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych w metrażach od 42 do 94 m² oraz cztery lokale usługowe.

Dla Klientów ceniących oryginalne rozwiązania, przygotowaliśmy także przestronne mieszkania z antresolami. Do najwiekszych atutów inwestycji z pewnością należą: duże ogrody, kameralna zabudowa, dogodna lokalizacja, bliskość nowego zespołu szkolno-przedszkolnego, funkcjonalne mieszkania.

Inwestycja Projekt Wysoka znajduje się w Wysokiej, ul. Chabrowa została zrealizowana przez dewelopera Sanbet Development.

Inwestycja Projekt Wysoka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Projekt Wysoka pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratowych w cenie od 6 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 70 m2 w cenie od 464 376 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sanbet Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie .
Powierzchnie mieszkań:
70 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 464 376 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 600 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum, a dostępność pełnej infrastruktury wokół osiedla pozwala na swobodę bez konieczności używania auta. Bliskość węzła bielańskiego z centrum handlowym oraz szybki wjazd na autostradę A4 i Autostradową Obwodnicę Wrocławia to kolejne przewagi mieszkania na południu miasta.

Wysoka to podmiejska miejscowość, która od strony południowej sąsiaduje z Wrocławiem oddalonym od niej o zaledwie 8 km. Miejscowość Wysoka należy do gminy Kobierzyce w powiecie wrocławskim, a na jej obszarze zamieszkuje 2367 osób. Wysoka graniczy bezpośrednio z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych, zaś przez jej zachodnie krańce przepływa rzeka Ślęża. Występuje tutaj zarówno wiejska, dawna zabudowa wraz z otaczającymi ją terenami rolnymi, jak i nowe osiedla domów jednorodzinnych i podmiejskie wille. Na rozwój architektury mieszkaniowej w tym rejonie wpływają zaciszne okolice, zielony pejzaż oraz lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Niecałe 4 km od centrum handlowo-usługowego w Bielanach Wrocławskich, a w zaledwie 5 minut można dojechać z Wysokiej do Ślęzy, gdzie atrakcją jest Zamek Topacz wraz z Muzeum Motoryzacji i terenami rekreacyjnymi. W pobliżu przebiegają także: autostrada A4 i droga krajowa nr 5. Do Wrocławia kursują autobusy podmiejskie (2 linie) oraz busy PKS Polbus.

Komunikacja

W pobliżu Wysokiej przebiegają ważne arterie: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Wrocław – Lubawka). Do oddalonego o zaledwie 8 km Wrocławia można dojechać autobusem wrocławskiej komunikacji miejskiej (linia nr 612), autobusem podmiejskiej komunikacji gminnej (linia nr 812) bądź busem firmy PKS Polbus. W kilka minut można dojechać z Wysokiej do Bielan Wrocławskich oraz Ślęzy, zaś siedziba gminy – Kobierzyce, znajduje się w odległości 12 km od Wysokiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Projekt Wysoka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Projekt Wysoka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wysoka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Projekt Wysoka znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno- Przedszkolny w Wysokiej w odległości 300 m, Przedszkole Samorządowe w Wysokiej w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa w Wysokiej w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Projekt Wysoka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Delikatesy L'Escargot.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Projekt Wysoka w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.03.2017
Data aktualizacji: 11.05.2021
Sanbet Development logo

Sanbet Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Tulipanowa 2, Ślęza, 55-040 Kobierzyce
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: