Nowy Łąkoszyn etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pionier"

kutnowski, Kutno, al. Armii Krajowej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Nowy Łąkoszyn etap II

3 zdjęcia

Nowy Łąkoszyn etap II
Nowy Łąkoszyn etap II
Nowy Łąkoszyn etap II

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Lawenda
    od: 5 550 zł/m2

    KMP Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Obecnie w trakcie realizacji jest 1-szy etap inwestycji pn. OSIEDLE NOWY ŁĄKOSZYN. Budowane są budynki A i B wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną , układem dróg i parkingów.

Projektowane osiedle stanowi kontynuację funkcji istniejącego zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych sprzed lat.

Dojazd do działki jest bezpośrednio od drogi osiedlowej bez nazwy (Łąkoszyn), a także od ulicy Bukowej, a do poszczególnych budynków pośrednio poprzez drogi osiedlowe, które będą realizowane w kolejnych etapach.

Na terenie projektowanych jest pięć odrębnych etapów inwestycji. Będzie to łącznie sześć podpiwniczonych cztero–, pięcio–, ewentualnie sześciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W centrum układu zaprojektowano plac zabaw dla dzieci przy terenie rekreacyjnym. Plac wyposażony będzie w piaskownicę oraz kilka zabawek dla dzieci lub zastępujący je zestaw do zabaw. Na wizualizacjach pokazano przykładowy, jeden z możliwych wariantów.

Łącznie powstanie osiedle na około 224 mieszkania w mocno zróżnicowanej strukturze i powierzchni od ok. 40 m2 do ok. 60 m2. Przygotowanych zostanie 240-265 miejsc parkingowych. Parkingi ulokowano poza strefą wewnętrzną między budynkami pozostawiając zielone atria jedynie dla potrzeb rekreacji mieszkańców.

Teren objęty projektem znajduje się bezpośrednio przy ogromnym osiedlowym terenie rekreacyjnym z nowo wybudowanym dużym placem zabaw z urządzeniami dla dzieci w różnym wieku oraz siłownią zewnętrzną dla dorosłych. Docelowo przedmiotem inwestycji jest budowa zespołu sześciu budynków wielorodzinnych w pięciu odrębnych etapach wraz z wewnętrzną infrastrukturą komunikacyjną, parkingami i zagospodarowaniem terenu w tym budową układu komunikacji kołowej i pieszej.

Inwestycja Nowy Łąkoszyn etap II znajduje się w Kutnie, al. Armii Krajowej (36.1 km od Płocka), jest realizowana przez dewelopera Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pionier".

Inwestycja Nowy Łąkoszyn etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 224 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowy Łąkoszyn etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 43 do 60 metrów kwadratowych w cenie od 4 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pionier" przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 224 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, boisko, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Teren inwestycji zlokalizowany jest w Kutnie w obrębie ulic Armii Krajowej – Objazdowej (Sklęczkowska). Teren znajduje się w położeniu umożliwiającym bardzo dobre skomunikowanie z resztą osiedla Grunwald – Łąkoszyn. Drogi osiedlowe przewidywane są na przedłużeniu ulic Armii Krajowej/Bukowej, wewnętrznej drogi osiedlowej bez nazwy oraz ul. Nowowiejskiej.

Kutno to miasto położone w województwie łódzkim, nad rzeką Ochnią. Zajmuje 33,59 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 44 tysięcy osób. Miasto zyskuje na popularności ze względu na swoje położenie i bliskość stolicy województwa. W tym regionie rozwija się prężnie przemysł m.in. farmaceutyczny, elektroniczny oraz spożywczy. Jeśli chodzi o atrakcje, to w mieście znajduje się lodowisko kryte, a także Aquapark z trzema dużymi basenami, saunami oraz jacuzzi. Dodatkowo na terenie kompleksu znajduje się kręgielnia - idealnie miejsce do wypoczynku w gronie najbliższych. Kutno otoczone jest licznymi terenami zielonymi. W pobliżu zlokalizowane są parki, skwery a nieopodal miasta kąpielisko, a także plaża miejska. Warto wspomnieć również o bogatej ofercie Kutnowskiego Domu Kultury. Na jego terenie funkcjonuje kino, teatr oraz cyklicznie organizowane są w tym miejscu różnego rodzaju koncerty. Jeśli chodzi o edukację, działają tutaj przedszkola, szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne, szkoły wyższe oraz artystyczne.

Komunikacja

Przez miasto przebiega droga krajowa nr 92, która stanowi bezpłatną alternatywę dla autostrady A2 - łączy ona Rzepin z Warszawą. Znajduje się tutaj również droga krajowa nr 60, która zapewnia połączenie między Kutnem a Płockiem. Dodatkowo dwa kilometry od Kutna zlokalizowana jest autostrada A1. Jeśli chodzi o transport kolejowy, obecnie funkcjonują cztery linie: nr 3 na trasie Warszawa Zachodnia-Kunowice, nr 16, która prowadzi do Łodzi, nr 18, która przebiega przez Kutno i Piłę Główną, a także linia nr 33 na trasie Kutno-Brodnica. Ponadto Miejski Zakład Komunikacji zapewnia transport mieszkańców w obrębie miasta i w jego najbliższej okolicy. Po Kutnie jeździ 13 linii autobusowych dziennych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Łąkoszyn etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Nowy Łąkoszyn etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łąkoszyńska/bloki.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Łąkoszyn etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Łąkoszyn etap II w odległości 70 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.10.2020
Data aktualizacji: 05.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: