Aleja Herbowa

Rzeszówul. Herbowa

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

ALEJA HERBOWA
o nowoczesny kompleks czternastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ulicy Herbowej w dzielnicy Rzeszowa Budziwój - działka 1362/1 obr 225. Jest to miejsce dla osób ceniących sobie komfort i bliskość natury.
Proponowane domy to dwukondygnacyjne, nowoczesne szeregówki o powierzchni około 122 m2. Na poddaszu wykonujemy również strop betonowy co powoduje brak skosów, a co za tym idzie komfort użytkowania. Funkcja kominka zapewni niepowtarzalną atmosferę, ociepli wnętrze i stworzy magiczny klimat. Kominek będzie również ważnym elementem wyposażenia wnętrza i doda rangi pomieszczeniu, w którym się znajduje. Każdy dom posiada 2 duże balkony oraz swój ogródek do własnej aranżacji, dzięki czemu Klient sprosta marzeniom o własnym zakątku zieleni, swojej oazie spokoju w otoczeniu udogodnień dużego miasta.
Każdy proponowany dom to osobny projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.
________________________________________
DOSTĘPNE DWA WARIANTY DO WYBORY
Oferujemy możliwość wyboru dwóch wersji rozkładu pomieszczeń.
W wersji pierwszej parter składa się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, łazienki z kotłownią, garderoby z miejscem na szafę wnękową i garażu. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie oraz łazienka.
W wersji drugiej parter składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią i jadalnią, łazienki z kotłownią, garażu oraz gabinetu w strefie wejściowej do mieszkania, co umożliwi swobodę w przypadku połączenia funkcji mieszkalnej z funkcją biznesową. Na piętrze znajduje się łazienka oraz trzy sypialnie, z czego największa z pojemną garderobą.
________________________________________
UWAGA - Kupujący nie płaci podatku PCC!

________________________________________
Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
________________________________________

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Aleja Herbowa znajduje się w Rzeszowie, ul. Herbowa (7 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera ResHouse Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Inwestycja Aleja Herbowa jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 14 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Aleja Herbowa

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 14 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 3 kondygnacje wraz parterem oraz posiadają poddasze
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 270 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski podwyższony

Jako jedyni na rynku oferujemy stan deweloperski z podwyższonym standardem opartym na nowoczesnych technologiach stosowanych w budownictwie. Wszystkie domy wybudowane zostaną i wyposażone z technologie energooszczędne co umożliwi niższe koszty eksploatacyjne. W podwyższonym standardzie zawiera się: -instalacja rekuperacji; -kocioł dwufunkcyjny z zamknięta komorą spalania VIESSMAN; -rolety elektryczne na wszystkich oknach; -okna PCV marki VIDOK; -duże okno przesuwne slide na profilu GELAN (najnowocześniejsze okno przesuwne na rynku); -betonowe stropy; -nowoczesna blacha na rąbek; -drzwi zewnętrze z drewnianą ościeżnicą; -szklane balustrady; -brama garażowa HORMANN; -OSIEDLE ZAMKNIĘTE z instalacją videodomofonową; -Ogrzewanie podłogowe w całym budynku;

Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży oraz przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia:
teren ogrodzony, videodomofon
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze