MicroKlimat

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Republika Wnętrz - Grupa

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa
Ceny od: 8 796 zł/m2
MicroKlimat

23 zdjęcia

MicroKlimat
MicroKlimat
MicroKlimat
MicroKlimat

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji MicroKlimat dostępnych jest 88 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

MicroKlimat logo

MICROKLIMAT

KLIMATyczne mieszkania to nasza odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie na rynku nieruchomości.

Po pierwsze idealna lokalizacja, Krzyki Gaj, w niewielkiej odległości od centrum miasta, w zasięgu większości wrocławskich uczelni, z doskonałym węzłem komunikacyjnym i pełną infrastrukturą na miejscu to najlepsze miejsce do życia w dużym mieście.

Po drugie nowoczesny i komfortowy siedmiopiętrowy budynek z windami i zapleczem garażowym, podzielony funkcyjnie na część z mikroapartamentami i część z klimatycznymi 2-3 pokojowymi mieszkaniami.

Nowa jakość – niestandardowe podejście do projektu dało w efekcie prac naszych doświadczonych architektów funkcjonalny i przyjazny w użytkowaniu budynek, a gra kolorów i murale na elewacjach zewnętrznych wyróżniają nas spośród dziesiątek nowych inwestycji na wrocławskim rynku.

Klimatyczne mieszkania - To położone w oddzielnym skrzydle budynku standardowe mieszkania (każde z balkonem) oddawane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji przyszłych mieszkańców.

Świetna lokalizacja dla par i rodzin z dziećmi, w okolicy bogata oferta żłobków, przedszkoli, szkół, basen i fitness, sklepy i usługi, przychodnie , restauracje i Park Południowy – idealne miejsce do wypoczynku i spacerów bez konieczności dalekich eskapad za miasto. Krzyki Gaj to lubiane przez wrocławian osiedle, którzy doceniają dobre strony miejskiego życia w okolicy centrum.

Inwestycja MicroKlimat znajduje się na Gaju, ul. Brzoskwiniowa (2.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Republika Wnętrz - Grupa.

Inwestycja MicroKlimat została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji MicroKlimat pozostało na sprzedaż 88 apartamentów o powierzchniach od 24 do 51 metrów kwadratowych w cenie od 8 796 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 24 do 43 m2 w cenie od 217 566 zł (64 apartamenty)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 51 m2 w cenie od 328 936 zł (24 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Republika Wnętrz - Grupa przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, usługi w budynku
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 88 apartamentów w tym 88 lokali typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:
od 24 do 51 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 217 566 do 555 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 796 do 10 919 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Gwarancja zysku:
7%

Lokalizacja inwestycji

Świetna lokalizacja pod wynajem. MICROKLIMAT to idealna lokalizacja w centrum Wrocławia. Doskonałe miejsce zarówno dla klienta biznesowego, turysty jak i studenta. Rozbudowana komunikacja miejska, bliskość Aquaparku, dworca PKP, PKS oraz wrocławskiej Starówki. W najbliższej okolicy znajdują się ośrodki akademickie: Uniwersytet Medyczny i Uniwersytecki Szpital Kliniczny na ul. Borowskiej oraz Uniwersytet Ekonomiczny.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji MicroKlimat mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji MicroKlimat znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ROD Bajki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji MicroKlimat znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 49 im. Tysiąclecia Miasta Wrocławia w odległości 190 m, Zespół Szkół nr 2 w odległości 560 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 w odległości 560 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji MicroKlimat jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Rehabilitacji Dorota Zajączkowska w odległości 340 m, Centrum Przeciwpadaczkowe Małgorzata Krause, Tomasz Kozik w odległości 340 m, Gabinet Neurologii Dziecięcej Maria Wojdyło w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji MicroKlimat składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Lidl, w odległości 150 m znajduje się Amic Market, w odległości 240 m znajduje się Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji MicroKlimat w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.11.2017
Data aktualizacji: 15.04.2021
MicroKlimat logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Wrocław, ul. Ruska 23, II piętro

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: