Przędzalniana 64

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Przędzalniana 64

Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Przędzalnia 64
Przędzalniana 64

17 zdjęć

Przędzalniana 64
Przędzalniana 64
Przędzalniana 64
Przędzalniana 64

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przędzalniana 64 dostępnych jest 45 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego i pełnego słońca mieszkania, znajdującego się w ciekawej części miasta. Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie to połączenie eleganckiej i ponadczasowej architektury, wysokiej jakości materiałów i wykonania oraz nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Projekt nowej inwestycji wykonano z największą starannością, aby przyszli mieszkańcy mogli korzystać z nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dbałość o szczegóły to przede wszystkim zastosowanie materiałów najwyższej jakości, które zapewniają poczucie bezpieczeństwa, trwałość i estetyczny design. W budynku znajdują się dwie przestronne windy, które umożliwiają swobodne przewożenie przedmiotów o dużych gabarytach, wózków dziecięcych czy też osób na wózkach inwalidzkich. W podziemnym garażu wygospodarowano przestrzeń na rowery, a na dachu budynku w części B powstanie wspólny taras z ławeczkami, leżakami, miejscem na grilla oraz zagospodarowaną strefą zieloną.

Inwestycja Przędzalniana 64 znajduje się na Starym Widzewie, ul. Przędzalnia 64 (1.9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Przędzalniana 64.

Inwestycja Przędzalniana 64 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przędzalniana 64 pozostało na sprzedaż 45 mieszkań o powierzchniach od 52 do 116 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 52 do 55 m2 (13 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 61 m2 (29 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 71 do 116 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przędzalniana 64 przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 45 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 52 do 116 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wyjątkowego klimatu całej inwestycji nadaje jej lokalizacja. Nieruchomość znajduje się bowiem w pobliżu pięknych parków oraz ciekawych zabytków. Spacerując po okolicy można poczuć klimat dawnej Łodzi, czas bowiem w wielu miejscach niemal się zatrzymał.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przędzalniana 64 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Przędzalniana 64 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przędzalniana - Fabryczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przędzalniana 64 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w odległości 240 m, Przedszkole Miejskie nr 10 w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przędzalniana 64 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Pediatryczny im. dr J. Korczaka - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi w odległości 360 m, Ośrodek Pediatryczny im. dr. Janusza Korczaka w odległości 490 m, Szpital w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przędzalniana 64 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Primus, w odległości 180 m znajduje się Warzywniak Owoce i Warzywa, w odległości 340 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przędzalniana 64 w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.03.2019
Data aktualizacji: 18.03.2021
Przędzalniana 64 logo

Przędzalniana 64

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Obywatelska 128/152

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 17:00
 • Wtorek: 10:00 - 17:00
 • Środa: 10:00 - 17:00
 • Czwartek: 10:00 - 17:00
 • Piątek: 10:00 - 17:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: