Osiedle Sosnowe - etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Skowronkowa, oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych

wrocławski, Kiełczów, ul. Skowronkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 773 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Sosnowe - etap II

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Małe Wilczyce etap 7
  od: 7 993 zł/m2

  BNM Development Sp. z o.o.

 • Żmudzka etap II
  od: 6 300 zł/m2
  Pod wynajem

  Milart Sp. z o.o. Sp. k.

 • Osiedle Słoneczne Aleje

  Wrocław Investment

Opis Inwestycji

Osiedle Sosnowe - etap II logo

Mamy przyjemność zaprezentować kolejny - II etap inwestycji mieszkaniowej na Osiedlu Sosnowym w Kiełczowie. Ta malownicza, modna i atrakcyjna inwestycyjnie miejscowość położona jest na granicy z Wrocławiem, co stanowi idealne połączenie uroku mieszkania w zacisznej, bogatej w zieleń i tereny rekreacyjne okolicy z jednoczesnym szybkim i łatwym dojazdem do centrum Wrocławia.

Docelowo zaprojektowano 4 kameralne budynki wielorodzinne, zgrupowane w dwa zespoły A,B (I etap) oraz C,D (II etap).

Atrakcyjne ceny mieszkań wraz z komórką lokatorską i miejscem postojowym

Mieszkania dwu i trzypokojowe (od ok. 42 m2 do 72 m2) mieszkania z własnymi ogródkami na parterze i balkonami na wyższych kondygnacjach zaprojektowane zostały w przemyślany i funkcjonalny sposób.

Do każdego mieszkania przewidziano miejsce postojowe na parkingu terenowym oraz komórkę lokatorską dostępną z poziomu kondygnacji, na której znajduje się lokal mieszkalny (nie dotyczy mieszkań na parterze).

Inwestycja jest również przyjazna dla osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie dostępu do parteru z poziomu terenu.

Inwestycja Osiedle Sosnowe - etap II znajduje się w Kiełczowie, ul. Skowronkowa (1.7 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych.

Inwestycja Osiedle Sosnowe - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań. Budynki posiadają od null do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sosnowe - etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie zawiera się w cenie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: zawiera się w cenie.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: zawiera się w cenie.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Sosnowe znajduje się w Kiełczowie. Ta malownicza, modna i atrakcyjna inwestycyjnie miejscowość położona jest na granicy z Wrocławiem, co stanowi idealne połączenie uroku mieszkania w zacisznej, bogatej w zieleń i tereny rekreacyjne okolicy z jednoczesnym szybkim i łatwym dojazdem do centrum Wrocławia. Lokalizacja osiedla pozwala na szybkie dotarcie do centrum Wrocławia, Centrum Handlowego Korona, Placu Grunwaldzkiego, obwodnicy śródmiejskiej AOW oraz miejskiej Wrocławia S8. Daje też możliwość korzystania z licznych tras rowerowych, przyrodniczych, licznych terenów łowiskowych jak i piękna rzeki Widawy. W sąsiedztwie znajdują się: szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, sklepy oraz punkty usługowe, ośrodek zdrowia, poczta, stadnina koni.

Kiełczów to duża wieś o zabudowie miejskiej. Położona jest w województwie dolnośląskim, w gminie Długołęka. Znajduje się ok. 13 km od centrum Wrocławia. Graniczy z wrocławską dzielnicą Psie Pole. Z tego powodu mieszka tu wiele osób, które pracują lub uczą się w stolicy województwa dolnośląskiego. Zabudowa Kiełczowa opiera się na domkach jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej. Można znaleźć również bloki - w większości są to nowoczesne osiedla. Rozwija się tu także gospodarka, co potwierdza obecność licznych małych i średniej wielkości firm, głównie z branży motoryzacyjnej i wulkanizacyjnej. Kiełczów aktywnie działa w zakresie kultury i sportu. Pod kątem komunikacyjnym niewątpliwie dobrą wiadomością jest bliskie położenie drogi krajowej nr 98, którą można dojechać do S8 - północno-zachodniej obwodnicy Wrocławia. W okolicy znajdują się także drogi wojewódzkie. Kiełczów znajduje się zatem w atrakcyjnym położeniu dla mieszkańców i biznesmenów.

Komunikacja

W pobliżu znajdują się drogi wojewódzkie nr 452 i 455 oraz dwie drogi krajowe: nr 98 i S8. Działa komunikacja miejska: pociągi i autobusy m. in. do Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sosnowe - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle Sosnowe - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kiełczów - Wrocławska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sosnowe - etap II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Kiełczowie w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Sosnowe - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sosnowe - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Biskupin, w odległości 400 m znajduje się Euro Sklep Mango, w odległości 430 m znajduje się Troska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sosnowe - etap II w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.11.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: