Stacja Kazimierz 5

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polnord S.A.

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 272 oferty w najbliższej okolicy!

Stacja Kazimierz 5

5 zdjęć

Stacja Kazimierz 5
Stacja Kazimierz 5
Stacja Kazimierz 5
Stacja Kazimierz 5

Najbliższe inwestycje

 • WoW Wola
  Pod wynajem

  Metropolis Investments

 • Apartamenty Nakielska
  Pod wynajem

  PROFIT Development

 • BLISKA WOLA TOWER
  Pod wynajem

  J.W. Construction Holding S.A.

Opis Inwestycji

Stacja Kazimierz 5 logo

Stacja Kazimierz – OSTATNI ETAP znanego osiedla na Woli

Osiedle Stacja Kazimierz znajduje się przy ulicy Jana Kazimierza w sercu Woli - graniczącej z centrum, popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Rozbudowana miejska infrastruktura, świetne dojazdy i bliskość centrów biznesowych sprawiają, że to dobre i wygodne miejsce do życia.

Stacja Kazimierz to nowoczesne i bezpieczne osiedle wyłączone z ruchu samochodowego. Budynki uzupełniają starannie zaprojektowana zieleń, place wypoczynkowe oraz elementy oświetlenia i małej architektury zachęcające do integracji i korzystania z uroków miejskiego stylu życia. Budynki wyróżnia wysokiej jakości elewacja urozmaicona okładzinami w naturalnych kolorach drewna oraz kamieniem na parterze.

W najnowszym i zarazem ostatnim, V etapie osiedla Stacja Kazimierz zaprojektowano łącznie 96 mieszkań i 4 lokale usługowe w dwóch kameralnych budynkach. W ofercie przeważają mieszkania 2 i 3 pokojowe o metrażach od 38 do 65 m2. Dostępnych jest też kilkanaście mieszkań 4 i 5-pokojowych o powierzchni od 97 do 113 m2. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

ZALETY OSIEDLA

• tylko 2 budynki – 96 mieszkań

• metraże od 39 do 113 m2

• każde mieszkanie wyposażone w ogródek, balkon lub przestronną loggię

• podziemna hala garażowa

• elegancka i trwała elewacja

• videodomofony i monitoring

• duże, drewniane okna

• system Master Key (tzw. System klucza generalnego)

• duża ilość zieleni na terenie osiedla

Inwestycja Stacja Kazimierz 5 znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza (4.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Stacja Kazimierz 5 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stacja Kazimierz 5 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 65 metrów kwadratowych w cenie od 11 220 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polnord S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 271 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Stolarka okienna

stolarka okienna i drzwi balkonowe - drewniane

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

• Doskonała komunikacja z kluczowymi dzielnicami Warszawy. • Dojazd do centrum Warszawy komunikacją miejską zajmuje 15 minut, a samochodem – 5-7 minut. • Kilkaset metrów od osiedla znajdują się przystanki 4 linii tramwajowych i 9 autobusowych, a także stacja SKM i dworzec PKP Warszawa Zachodnia. • Najbliższe stacje metra położone są w odległości 2,5-3 km od osiedla (Rondo Daszyńskiego, Młynów i Księcia Janusza). • Niezbędne placówki handlowe i punkty usługowe są dostępne na parterowych kondygnacjach budynków I i II etapu osiedla. • Bogata infrastruktura Woli zapewnia dostęp do przychodni, szpitali, przedszkoli, szkół i galerii handlowych. • W pieszej odległości od osiedla znajdują się aż trzy parki – Park Powstańców Warszawy, Park Józefa Sowińskiego oraz Park Edwarda Szymańskiego.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stacja Kazimierz 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Stacja Kazimierz 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Goleszowska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Kazimierz 5 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 426 w odległości 310 m, Medyczne Studium Zawodowe w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stacja Kazimierz 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Medi Partner w odległości 240 m, Klinika okulistyczna - Dr Nowosielska w odległości 300 m, Klinika Marusza - Akademia rzeźbienia twarzy w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stacja Kazimierz 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Kazimierz 5 w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.08.2014
Data aktualizacji: 29.04.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: