Jankowo Staw

gdański, Jankowo Gdańskieul. Jankowo Gdańskie

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Dnia 2.05.2013r. na mocy pozwolenia na budowę nr 227/2013 z dnia 29.03.2013r. firma Przedsiębiorstwo Budowlane Euro Home Sp. z o.o. S.K.A. rozpoczęła prace w Jankowie Gdańskim przy budowie osiedla „Jankowo Staw”. W ramach inwestycji, na przestronnych działkach / od 422 m2 – 443 m2 /, powstaje 10 budynków dwupiętrowych. Każdy lokal posiada 158,19 m2 powierzchni użytkowej. Parter: obszerny salon, oddzielna kuchnia ze spiżarnią, łazienka, pomieszczenie techniczne i garaż. Piętro: trzy lub cztery pokoje, hol i jedna lub dwie łazienki, garderoba. przygotowane do adaptacji poddasze ( 23 M2 ) – GRATIS!. W pełni uzbrojony teren przy ulicy Mokrej zawierający przyłącza do sieci miejskich / woda, kanalizacja, gaz / oraz dostęp dla mieszkańców do wszystkich innych mediów, tj. telewizja, Internet, telefon to niewątpliwie atut powstającego osiedla.
Inwestycja zostanie wykonana z dbałością o każdy szczegół oraz kładąc nacisk na najwyższą jakość materiałów odpowiadającym standardom wcześniej realizowanych inwestycji.

„Jankowo Staw” to osiedle zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych / boisko, plac zabaw, las /, jednocześnie w odległości niespełna 1 km od doskonale rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy Kowale. W pobliżu znajdują się placówki edukacyjne, zdrowotne, łącznie z wielkopowierzchniowym centrum handlowym. Bliskość trójmiejskiej obwodnicy oraz dostęp do środków komunikacji publicznej stanowią dodatkowy walor w/w lokalizacji.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Jankowo Staw znajduje się w Jankowie Gdańskim, ul. Jankowo Gdańskie (1 km od Gdańska), jest realizowana przez dewelopera P.B. EuroHome. Inwestycja Jankowo Staw została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku. Inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Jankowo Staw

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 10 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 1 kondygnację wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera