Wiosenny Przedświt

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Panorama Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Przedświt

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1287 ofert w najbliższej okolicy!

Wiosenny Przedświt

6 zdjęć

Wiosenny Przedświt
Wiosenny Przedświt
Wiosenny Przedświt
Wiosenny Przedświt

Najbliższe inwestycje

 • Awipolis
  od: 7 349 zł/m2

  Archicom S.A.

 • Oporów
  od: 7 100 zł/m2

  ATAL S.A.

 • Osiedle Zagłoby
  od: 5 684 zł/m2

  Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

WIOSENNY PRZEDŚWIT - dobry design i wyjątkowy komfort w sielankowej przestrzeni...

Dla tych, którzy pragną mieszkać w mieście, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i z dala od hałasu, przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Osiedle WIOSENNY PRZEDŚWIT realizowane jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, na Muchoborze Wielkim przy ulicy Przedświt. Będzie to kameralne osiedle, składające się z trzech, 3-piętrowych budynków z mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon, a mieszkania usytuowane na parterze rozległe tarasy i ogródki. Dzięki zastosowaniu okien typu portfenetr mieszkania będą doskonale doświetlone.

Teren osiedla będzie ogrodzony, co z pewnością zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców. Pomiędzy budynkami znajdzie się plac zabaw dla dzieci a wszystko to w otoczeniu naturalnej zieleni. Całość zaprojektowana została przez renomowanych i doświadczony architektów w nowoczesnym i bardzo oryginalnym stylu. Mieszkania wykończone zostaną przy użyciu dobrej jakości materiałów i zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań.

Budynki będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych - wyposażone w windę dostępną z już z poziomu garażu. Oprócz miejsc postojowych w garażu podziemnym , w ofercie posiadamy także komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca postojowe.

W pierwszym etapie zrealizowany został budynek C, którego budowa już się rozpoczęła prace zakończą się w kwietniu 2016 r. Termin zakończenia budowy budynków A i B planowany jest na październik 2016 roku.

Wiosenny Przedświt to miejsce idealne dla ludzi ceniących spokój i kontakt z naturą oraz korzyści płynące z mieszkania w mieście. Nasza inwestycja to dowód na to, że nie musisz wyprowadzać się z miasta, by zamieszkać z dala od zgiełku, w cichej, przyjemnej i zielonej okolicy.

Inwestycja Wiosenny Przedświt znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Przedświt (6.7 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi Panorama Nieruchomości

Inwestycja Wiosenny Przedświt została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wiosenny Przedświt pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 93 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla to niewątpliwie jego ogromny atut. Tuż przy kompleksie płynie potok Kasina. Potok w połączeniu z rozległymi, zielonymi terenami i pięknym starodrzewiem, sprawia, że miejsce to cechuje niezwykle malowniczy krajobraz. Cisza, spokój, przyjemny szum strumienia – można poczuć się tu niemal jak na urlopie! A co najlepsze, bez problemu można dostać się stąd do centrum – to tylko kilkanaście minut jazdy autem. Niedaleko osiedla znajduje się również centrum handlowe Futura Park z licznymi sklepami, lotnisko oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W pobliżu są również osiedlowe sklepiki, szkoły, przedszkola, kościół oraz przychodnia.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiosenny Przedświt mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Wiosenny Przedświt znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stanisławowska (W.K. Formaty).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wiosenny Przedświt znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wspólny Start w odległości 270 m, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek we Wrocławiu w odległości 360 m, Przedszkole Nr 22 Muchoborek w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wiosenny Przedświt jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 240 m, NZOZ "Remedis" w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiosenny Przedświt składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wiosenny Przedświt w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.05.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: