Osiedle Skowronków

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Osiedle Skowronków

Bielsko-Biała, ul. Skowronków 21D
Osiedle Skowronków

34 zdjęcia

Osiedle Skowronków
Osiedle Skowronków
Osiedle Skowronków
Osiedle Skowronków

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Skowronków dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Osiedle Skowronków to nowoczesny i kameralny kompleks mieszkaniowy położony w Bielsku-Białej, dzielnicy Lipnik. Największym atutem jest lokalizacja osiedla wśród domków jednorodzinnych co wyróżnia nas od innych inwestycji i zapewnia niezbędny spokój. Bardzo dobra komunikacja, dojazd do centrum Bielska-Białej w 5 minut (2,8km) oraz do drogi ekspresowej S1 (1,6km) .W sąsiedztwie osiedla znajduje się bogata infrastruktura handlowo – oświatowa: sklep spożywczy Leviatan (0,6km) Biedronka i Społem (1km), szkoła z basenem (0,5km), apteka (0,9km), przychodnia zdrowia, niepubliczne przedszkole (1km), piekarnia (0,5km), kościół (0,6km), poczta (0,5km), przystanek autobusowy i wiele innych.

Osiedle Skowronków stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują komfortu, spokoju i wygodnego lokalu a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej...

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie apartamenty zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu, który charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania.

Na terenie o powierzchni 80 arów powstanie osiedle siedmiu budynków wielorodzinnych, trzykondygnacyjnych z podziemnymi garażami i komórkami gospodarczymi. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw a cała inwestycja będzie ogrodzona z bramą wjazdową otwieraną na pilot. W ofercie znajdą Państwo 56 nowoczesnych apartamentów 2 i 3-pokojowych o powierzchni od ok 34m² do 62m² z przestronnymi tarasami i balkonami.

Wysoka jakość materiałów budowlanych w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii zapewnia naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

Inwestycja w trakcie realizacji, zakończenie I etapu inwestycji zaplanowane jest już na IV kwartał 2018 roku.

Inwestycja Osiedle Skowronków znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Skowronków 21D (2.1 km od centrum Bielska-Białej), została zrealizowana przez dewelopera Osiedle Skowronków.

Inwestycja Osiedle Skowronków została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Skowronków pozostało na sprzedaż 6 apartamentów o powierzchniach od 54 do 62 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 62 m2 (6 apartamentów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Skowronków przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 56 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Standard wykończenia lokali mieszkalnych instalacja wod–kan. bez białego montażu - podejście do WC dostosowane do systemu podtynkowego (typu Geberit), instalacja elektryczna, bez białego montażu i opraw oświetleniowych instalacja internetowa, wentylacja grawitacyjna, instalacja domofonu, instalacja anteny TV, SAT i telewizji kablowej, instalacja CO i CWU w oparciu o gazowe piece dwufunkcyjne (instalacja gazowa), grzejniki, tynki na ścianach gipsowe lub cementowo-wapienne, sufity nieotynkowane, poddasze z płyt g-k, posadzki - wylewki cementowe, Standard wykończenia garażu podziemnego posadzka betonowa utwardzona powierzchniowo (typu przemysłowego), bramy stalowe segmentowe, napęd elektryczny, biały montaż, instalacja elektryczna oświetleniowa Technologia wykonania budynku fundamenty żelbetowe, ściany nośne kondygnacji garażowej wykonane w technologii TBW, ściany: nośne – murowane z bloczków silikatowych, działowe - z bloczków: silikatowe, beton komórkowy lub (w garażu) z płyt g-k, strop – żelbetowy typu filigran, schody – żelbetowe, dach dwuspadowy w konstrukcji drewnianej, pokryty blachą lub dachówką betonową, docieplony wełną mineralną, stolarka okienna – pcv, stolarka drzwiowa: drzwi wejściowe do budynku - aluminiowe przeszklone, drzwi do pomieszczeń technicznych stalowe, drzwi wewnętrzne do mieszkań – antywłamaniowe, elewacje, docieplenie styropianem tynkowane – metodą lekką mokrą z tynkiem akrylowym, balkony – balustrada stalowa z wypełnieniem Standard wykończeniowych w części wspólnej budynku i terenie wokół niego, stanowiącym część wspólną nieruchomości Wykończenie powierzchni klatki schodowej: tynki wewnętrzne gipsowe lub cementowo-wapienne, płyty g-k na poddaszu, posadzka z płytek gresowych lub granitowych, schody z elementów gresowych lub ceramicznych, ściany i sufity malowane w kolorze, główne drzwi wejściowe wykonane z profili aluminiowych, przeszklone, drzwi do mieszkań wzmocnione, antywłamaniowe, drzwi do pomieszczeń technicznych - stalowe, biały montaż Mała architektura: Brama zewnętrzna wjazdowa 1 szt., ogrodzenie z trzech stron, plac zabaw, tarasy, ogródki, chodniki, śmietniki, miejsca postojowe, droga dojazdowa do osiedla oraz drogi wewnętrzne w obrębie budynków A,B,C (drogi wewnętrzne, parkingi i chodnik – kostka brukowa, betonowa).
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 6 apartamentów .
Powierzchnie apartamentów:
od 54 do 62 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 3-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bielsko-Biała to miasto powiatowe o powierzchni 125 km2 i liczbie mieszkańców przekraczającej 173 000 osób. Leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na 30 osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XXw., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu cztery szpitale i ponad 70 szkół. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży 12 stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Skowronków mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Skowronków znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lipnik Dolny.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Skowronków znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły w Bielsku-Białej w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Skowronków składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Lewiatan.

Data publikacji: 29.10.2018
Data aktualizacji: 06.04.2021
Osiedle Skowronków logo

Osiedle Skowronków

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Bielsko-Biała
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: