Osiedle Smolec

Mieszkania na sprzedaż ul. Kasztanowa, oferowane bezpośrednio przez Osiedla Sogo

wrocławski, Smolec, ul. Kasztanowa 33
Ceny od: 3 424 zł brutto/m2
Osiedle Smolec

12 zdjęć

Osiedle Smolec
Osiedle Smolec
Osiedle Smolec
Osiedle Smolec

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Smolec dostępnych jest 47 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Inwestycja Przy Lesie to miejsce pełne pozytywnej energii na mapie Smolca tuż przy granicy z Wrocławiem i zaledwie 9 km od jego centrum. Osiedle zlokalizowane jest w kameralnym otoczeniu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. W ofercie znajdują się nowoczesne Domy Szeregowe z ogrodami oraz Mieszkania (z ogrodem na parterze lub antresolą na piętrze). Osiedle dzięki bliskości Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, Autostrady A4 i obwodnicy śródmiejskiej jest doskonale skomunikowane. Smolec posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę, tj. sklepy, przychodnię, aptekę, restauracje, przedszkola, szkoły i żłobki, dworzec PKP, halę sportową, korty tenisowe oraz place zabaw. Przy Lesie to idealne miejsce dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas blisko natury, dla ceniących ciszę oraz bliskość terenów zielonych. Jeśli to miejsce dla Ciebie, spotkajmy się.

Inwestycja Osiedle Smolec znajduje się w Smolcu, ul. Kasztanowa 33 (1.3 km od Wrocławia), jest realizowana przez Osiedla Sogo.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Smolec w sprzedaży jest 47 nowych mieszkań o powierzchni od 78 do 140 metrów kwadratowych, w cenie od 3 424 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni 78 m2 w cenie od 460 000 zł (20 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni 140 m2 w cenie od 490 818 zł (27 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Osiedla Sogo przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, boisko, internet, korty tenisowe
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 47 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 78 do 140 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 460 000 do 600 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 424 do 7 668 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Smolec mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Osiedle Smolec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smolec - Chłopska / Śliwkowa.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Smolec jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sonomed w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Smolec składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Smolec w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.12.2019
Data aktualizacji: 07.07.2021
Osiedla Sogo logo

Osiedla Sogo

Kinga

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kasztanowa 33 Smolec
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: