Osiedle Krzeptów

Mieszkania na sprzedaż ul. Jagodowa, oferowane bezpośrednio przez Osiedla Sogo

wrocławski, Krzeptów, ul. Jagodowa
Ceny od: 4 323 zł brutto/m2
Osiedle Krzeptów

6 zdjęć

Osiedle Krzeptów
Osiedle Krzeptów
Osiedle Krzeptów
Osiedle Krzeptów

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Krzeptów dostępnych jest 48 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Zapoznaj się z ofertą mieszkań na Osiedlu Krzeptów — naszej kolejnej inwestycji położonej w atrakcyjnej zielonej okolicy Wrocławia.

Osiedle Krzeptów oferuje bardzo szeroki wybór mieszkań - od 35 m2 do 56 m2 na Parterze i Pietrze I, oraz od 68 m2 do 93 m2 na piętrze II. Zadzwoń do nas, indywidualnie dobierzemy najlepsze dla Ciebie mieszkanie!

ATUTY INWESTYCJI

Duże balkony i ogrody, a miejsce postojowe zawsze w cenie :-)

Indywidualne ogrzewanie gazowe, niski czynsz!

Kameralna zabudowa.

Czyste i świeże powietrze.

Zielona okolica to idealne miejsce do rekreacji!

Zapraszamy do naszego Biura oraz do oglądania mieszkań w trakcie budowy.

Inwestycja Osiedle Krzeptów znajduje się w Krzeptowie, ul. Jagodowa (0.6 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Osiedla Sogo.

Inwestycja Osiedle Krzeptów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 660 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Krzeptów pozostało na sprzedaż 48 mieszkań o powierzchniach od 36 do 93 metrów kwadratowych w cenie od 4 323 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 85 m2 w cenie od 256 000 zł (38 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 93 m2 w cenie od 360 000 zł (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedla Sogo przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 660 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
Standard prac wykończeniowych w lokalu Instalacje elektryczne: • wewnętrzna instalacja elektryczna oświetlenia i gniazd wtykowych bez osprzętu; • nabywca podpisuje indywidualną umowę na sprzedaż energii elektrycznej z dostawcą. Instalacje sanitarne: • przyłącze kanalizacji sanitarnej, podejścia z rur PCV pod odbiorniki rozprowadzane w warstwach izolacyjnych posadzki oraz w ścianach podtynkowo lub natynkowo, dopuszcza się ze względu na wymagane spadki możliwość wystawania rur ponad poziom posadzki; • przyłącze wody; • wewnętrzna instalacja wody (bez urządzeń i armatury sanitarnej) rozprowadzona na wszystkich poziomach budynku; • wewnętrzna instalacja kanalizacji PCW (bez urządzeń i armatury sanitarnej); • wewnętrzna instalacja c.o. – z piecem gazowym dwufunkcyjnym i grzejnikami • nabywca podpisuje indywidualną umowę z dostawcą gazu. Standard wykończenia wnętrz: • ścianki działowe wewnętrzne z gazobetonu; • tynki wewnętrzne: gipsowe maszynowe; • posadzki: z jastrychu cementowego układane na izolacji; • stolarka okienna PCV biała, okleinowana jednostronnie od zewnątrz w kolorze grafitowym, dwu szybowa o współczynniku dla szyb K = 1,1; • drzwi zewnętrzne stalowe, antywłamaniowe; • parapety wewnętrzne, PCV białe; • strop poddasza ocieplony wełną mineralną 250 mm; • otwory drzwiowe wewnętrzne w lokalu bez ościeżnic i skrzydeł drzwiowych;
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 48 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 36 do 93 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 256 000 do 450 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 323 do 8 065 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Krzeptów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle Krzeptów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Krzeptów w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.02.2021
Data aktualizacji: 29.04.2021
Osiedla Sogo logo

Osiedla Sogo

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Krzeptów
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: