Górczyńska

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nest Development

Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Górczyńska
Ceny od: 7 090 zł netto/m2
Górczyńska

2 zdjęcia

Górczyńska

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Górczyńska dostępne są 3 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Kamienica zaprojektowana dla ulicy Górczyńskiej to budynek mieszczący 43 mieszkania o powierzchni od 26 m2 do 72 m2. Cenie mieszkania zawiera koszt miejsca postojowego w hali garażowej. Część oferowanych mieszkań posiada loggie i tarasy.

W ramach projektu wybudowane będą trzy lokale użytkowych w parterze budynku o powierzchni od 56 m2 do 85 m2. W cenie lokalu użytkowego ujęte jest naziemne miejsce postojowe na dziedzińcu budynku.

Inwestycja Górczyńska znajduje się na Górczynie, ul. Górczyńska (3.5 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Nest Development.

Inwestycja Górczyńska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Górczyńska pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 44 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 7 090 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Nest Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 44 do 86 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 332 470 do 608 310 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 090 do 7 573 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Górczyńska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Górczyńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Górczyńska znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRYWATNE PRZEDSZKOLE BAJKOWA KRAINA w odległości 230 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w odległości 280 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zaoczne SOP w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Górczyńska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 180 m znajduje się Krecik, w odległości 230 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Górczyńska w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.04.2020
Data aktualizacji: 09.02.2021
Nest Development logo

Nest Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Macieja Palacza 89 60-273 Poznań
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: