Przystanek Morena

Gdańsk, Piecki-Migowoul. Powstania Listopadowego

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

„Przystanek Morena” to nowoczesny budynek mieszkaniowy powstający w dzielnicy Morena wokół zalesionych obszarów Trójmiasta. Zaprojektowaliśmy czteropiętrowy budynek wraz z zagospodarowaniem terenu i przestrzennymi tarasami oraz ogródkami. Panować tu będą idealne warunki, aby oderwać się od codziennego zgiełku miasta. Gustowna architektura powoduje, że budynek idealnie wtopi się w krajobraz, a dzięki otaczającej go zieleni nie usłyszymy gwaru, ani miejskiego hałasu. Inwestycja została zaplanowana z wykorzystaniem ciekawego ukształtowania terenu, dzięki czemu zapewni to mieszkańcom optymalne doświetlenie mieszkań i doskonały widok na mieniącą się zielenią okolicę.

W ramach inwestycji mieszkaniowej powstanie 35 komfortowych lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 101 mkw, z podziałami na 2, 3 i 4 pokoje. Część mieszkań posiada wyodrębnione kuchnie oraz po dwie łazienki na lokal. Mieszkania zaś ulokowane na parterze będą posiadały ogrodzone ogródki, a lokale na wyższych piętrach słoneczne, przestronne balkony oraz loggie. Okna w salonach będą do samej ziemi. Z racji, że balkony i loggie będą miały przeszklone fronty światło dzienne będzie mocno rozświetlać wnętrza.

Pod budynkiem powstanie dwukondygnacyjny parking podziemny połączony z windą. Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom oraz zmieniającym się technologiom w halach garażowych powstanie system przyłączy elektrycznych do ładowania samochodów elektrycznych. Powstaną też na poziomie -2 nowoczesne platformy garażowe. Umożliwiając w bezpieczny sposób parkowanie dodatkowych 16 aut. Pozostałe 26 miejsc parkingowych ulokowane będą na poziomie -1 Będziemy mieli też ponad 30 komórek lokatorskich od 2,5 do 9 mkw.

Przejście do cichobieżnej windy jak i klatki schodowej będzie poprzez przestronne, estetycznie zaprojektowane lobby. Jedyny taki odważny projekt na osiedlu Morena. Znajdować się w nim będzie przestrzeń wypoczynkowa z wygodnymi sofami, biblioteczką oraz pomieszczenie na wózki i rowery.

Sąsiadujący obok Trójmiejski Park Krajobrazowy to idealne miejsce na spacery. Te wyjątkowe tereny rekreacyjne pozwolą na aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Budynek zaś wokoło posiada ogródki przypisane do mieszkań na parterze. W sumie będzie ich 499 mkw. Zaaranżowaliśmy w projekcie przestrzeni zielonej liczne nasadzenia niskopienne, oraz kilkanaście modrzewi. Budynek nie będzie miał formy zamkniętej płotem nieruchomości.


Kolejne etapy budowy inwestycji Przystanek Morena będziemy publikować w naszych kanałach social mediowych, jak i na stronie w zakładce kronika budowy. Odbiór mieszkań planujemy już II kwartał 2021.

Inwestycja Przystanek Morena znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Powstania Listopadowego (5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera #mrdom. Inwestycja Przystanek Morena jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem

Szczegóły inwestycji Przystanek Morena

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych
Komórki lokatorskie:
Nie przewidziano komórek lokatorskich
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
park

Informacje o deweloperze

#mrdom

Godziny otwarcia
biura sprzedaży

  • Poniedziałek:09:00 - 16:00
  • Wtorek:09:00 - 16:00
  • Środa:09:00 - 16:00
  • Czwartek:09:00 - 16:00
  • Piątek:09:00 - 16:00
+48 519 069 506