K3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.

Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Kowalska 3
K3

3 zdjęcia

K3
K3
K3

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji K3 dostępnych jest 12 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

K3 logo

K3 to nowoczesny, czteropiętrowy budynek usytuowany w południowej części Bałut przy ulicy Kowalskiej 3 w Łodzi. W budynku zaprojektowano 16 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 43 m2 do 72 m2, które cechuje wyjątkowo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Wszystkie mieszkania posiadają wygodne balkony lub przestronne tarasy a także wyposażone są w instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, elektryczne oraz teletechniczne. Dla wygody mieszkańców w parterze budynku zaprojektowano lokal handlowo-usługowy i garaże, natomiast w piwnicy budynku mieszczą się komórki lokatorskie. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę osobową obsługującą wszystkie kondygnacje. Atutem inwestycji jest niewątpliwie jej lokalizacja, umożliwiająca szybki dojazd do Centrum Miasta, a także bliskie sąsiedztwo dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej oraz społecznej. W pobliżu inwestycji mieszczą się liczne sklepy, kioski, punkty gastronomiczne, placówki oświatowe oraz park im. Szarych Szeregów. Inwestycja realizowana przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz najwyższej jakości materiałów. Teren inwestycji zostanie ogrodzony i zagospodarowany.

Inwestycja K3 znajduje się na Bałutach-Dołach, ul. Kowalska 3 (4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja K3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji K3 pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 43 do 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 43 do 72 m2 (9 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 66 do 67 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 43 do 72 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji K3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji K3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Franciszkańska - Kowalska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji K3 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w odległości 170 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6 w odległości 170 m, Szkoła Policealna nr 6 w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji K3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Salve w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji K3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Od i Do, w odległości 130 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji K3 w odległości 200 m znajduje się Orlik, w odległości 210 m znajduje się Orlik, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.12.2018
Data aktualizacji: 12.04.2021
K3 logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jasińskiego 26A lok.1 Łódź 91-493
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: