Onyx Park

Kielceul. Bohaterów Warszawy 

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne lokale użytkowe w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Z przyjemnością prezentujemy zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Detan, modernistyczny ONYX PARK. Inwestycja znajduje się dzielnicy KSM położonej w centrum Kielc z pięknymi widokami na Wietrznię,Telegraf oraz Pierścienicę.

Obiekt powstanie przy ul. Bohaterów Warszawy w sąsiedztwie jedynego w Kielcach odkrytego basenu (zimą lodowisko), krytej pływalni przy szkole na os. KSM, oraz stadionie międzyszkolnym z boiskami i kortami tenisowymi.

Jest to 8 kondygnacyjny budynek z zielonym dziedzińcem w którego ofercie znajdują się mieszkania od 29 m2 , apartamenty oraz lokale usługowe. W wyposażeniu budynku są m.in.: dwie szybkobieżne windy oraz podziemna hala garażowa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji

Inwestycja z lokalami użytkowymi Onyx Park znajduje się w Kielcach, ul. Bohaterów Warszawy  (1 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Leśne Tarasy Nieruchomości Grzyb Sp. z o.o. Sp.k.. Inwestycja Onyx Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 5 lokali użytkowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Onyx Park

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera