Strzeszyn 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Jakon Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Biskupińska
Ceny od: 6 383 zł brutto/m2
Strzeszyn 2

4 zdjęcia

Strzeszyn 2
Strzeszyn 2
Strzeszyn 2
Strzeszyn 2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Strzeszyn 2 dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

„Strzeszyn˄² to jedna z poznańskich inwestycji, znajdująca się przy ul. Biskupińskiej w Poznaniu. Jest to obszar zachodniego klina zieleni miasta, w skład którego wchodzi ciąg jezior Rusałka - Strzeszyńskie - Kierskie. W inwestycji realizujemy budynki typu A wyposażone w pomieszczenie wózkarni/rowerowni na parterze, w których znajduje się po 16 komfortowych mieszkań oraz budynki typu B wyposażone w windę i podziemną halę garażową, w których znajduje się po 19 mieszkań. Obecnie w sprzedaży można znaleźć bogatą ofertę mieszkań z III i IV etapu inwestycji.

Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony, a te na parterze ogródki. Do każdego mieszkania będzie można wykupić miejsce postojowe naziemne lub w hali garażowej. Na terenie osiedla przewidziano siłownię zewnętrzną, urządzenia rekreacyjne i dwa place zabaw.

Strzeszyn^2 to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój oraz kontakt z przyrodą. Położenie osiedla umożliwia aktywny wypoczynek nad jeziorem: latem i zimą. Wycieczki piesze i rowerowe, spacery z psem, wędkowanie, wypoczynek na plaży – tutaj to możliwe!

W pobliżu znajduje się przychodnia, kościół, szkoła podstawowa i gimnazjum, liczne banki oraz obiekty handlowo – usługowe. Dobra komunikacja miejska oraz sieć dróg umożliwiają szybkie dotarcie do centrum Poznania.

Inwestycja Strzeszyn 2 znajduje się na Strzeszynie, ul. Biskupińska (7.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Jakon Sp. z o.o..

Inwestycja Strzeszyn 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Strzeszyn 2 pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 67 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 6 383 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 67 do 73 m2 w cenie od 452 900 zł (5 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 67 m2 w cenie od 460 700 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jakon Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Dach

Płaski, pokryty papą na warstwie styropianu 21cm o wsp. przewodności cieplnej λ = 0,033 W/mK, rynny i rury spustowe.

Stolarka okienna

Okna PCV, dwuszybowe

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe, jednoskrzydłowe, pełne z numerem mieszkania i wizjerem

Balkony

Izolowane przeciwwilgociowo, balustrady w formie elementów: stalowych – szklanych - płytowych, zgodnie z projektem. Wykończenie balkonów płytami tarasowymi na podstawkach.

Ściany

Ściany nośne - grubości 18cm i 25cm z pustaków ceramicznych

Parapety zewnętrzne

Z blachy stalowej powlekanej, z wywinięciem.

Instalacje

- Instalacja elektryczna - podejście 3-fazowe do kuchni elektrycznej; gniazda 20-30cm nad podłogą, przełączniki około 1,4m nad podłogą, instalacja dzwonka elektrycznego. Włączniki i gniazdka w kolorze białym, punkty oświetleniowe zakończone kostką. Skrzynka bezpiecznikowa i teletechniczna zamonotwana natynkowo. Rozmieszczenie i ilość zgodnie z projektem. - Instalacja wod-kan - Instalacja ciepłej i zimnej wody prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach. Liczniki zużycia wody na każdy lokal. Instalacja kanalizacyjna z rur PCV prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach oraz natynkowo na ścianach międzylokalowych. Nie obejmuje białego montażu. - Instalacja c.o. - rurociągi c.o. prowadzone w stropie w warstwach podłogowych z dolnym podłączeniem grzejników. Grzejniki stalowe, płytowe z zaworami termoregulacyjnymi. Licznik zużycia energii cieplnej. - Instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa - doprowadzenie instalacji do każdego lokalu mieszkalnego dla: TV, TEL, INTERNET. Usytuowanie gniazdek zgodnie z projektem. Szafka telekomunikacyjna (ONU) zamontowana natynkowo. - Instalacja wideofonowa - jedno połączenie wideodomofonowe lokalu mieszkalnego z wejściem do klatki schodowej.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 67 do 73 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 452 900 do 477 500 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 383 do 7 050 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Strzeszyn 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Strzeszyn 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż.

Data publikacji: 12.08.2019
Data aktualizacji: 08.02.2021
Jakon Sp. z o.o. logo

Jakon Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Księżycowa 5/27; 60-281 Poznań

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: