Przy Arsenale

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Stare Miasto, ul. Wszystkich Świętych
Przy Arsenale

4 zdjęcia

Przy Arsenale
Przy Arsenale
Przy Arsenale
Przy Arsenale

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przy Arsenale dostępna jest 1 oferta

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
5.03
2
68,26 m²
4

Promocje

 • Promocja

  WIELKA WYPRZEDAŻ - TANIEJ O VAT!

 • Promocja

  Poszczególne mieszkania w inwestycji zostały objęte promocją!

Opis Inwestycji

Przy Arsenale to reprezentacyjny budynek mieszkalno-usługowy położony w sercu Bulwaru Staromiejskiego. Inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, z trzech stron otulona fosą miejską, rzeką Odrą oraz kameralną ulicą Wszystkich Świętych. Jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój a jednocześnie nie chcą rezygnować z życia w centrum miasta.

Na miejscu dotychczasowego, przeznaczonego do rozbiórki budynku planowana jest budowa nowoczesnego 7-kondygnacyjnego apartamentowca. Projekt przewiduje takie udogodnienia jak parking podziemny czy obszerne tarasy. Dzięki zorientowaniu obiektu na osi północny wschód – południowy zachód z okien rozciąga się widok na fosę miejską oraz park z nowoprojektowaną Ławką Wrocławską o długości 120 m, natomiast z drugiej strony na przytulną uliczkę Starego Miasta – Wszystkich Świętych.

W ramach inwestycji zaplanowano 123 lokale mieszkalne – od kawalerek po mieszkania czteropokojowe o powierzchni od 25 do 77 mkw. Do każdego lokalu będzie przylegał balkon lub taras, a duże przeszklenia zapewnią doskonałe doświetlenie każdego apartamentu. W budynku przewidziano również 9 lokali usługowych a także garaż podziemny ze 147 miejscami postojowymi.

Wysokiej jakości kamień zdobiący elewację od strony północnej oraz klinkier od strony południowej podkreślą nowoczesny charakter obiektu połączony z ponadczasową, klasyczną elegancją, która idealnie wpisuje się w klimat Bulwaru Staromiejskiego i Starego Miasta.

Inwestycja Przy Arsenale znajduje się na Starym Mieście, ul. Wszystkich Świętych (1.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Przy Arsenale została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przy Arsenale pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 68 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (147 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 123 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Technologia - tradycyjna, strop typu filigran.

Stolarka okienna

Drewniana lub PVC pięciokomorowe z nawiewnikami, okucia obwiedniowe, szyby termoizolacyjne, okna dachowe drewniane.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkania - antywłamaniowe - np. marki Dierre.

Posadzka

Wykończenie posadzek - podłoże cementowe - pod ułożenie posadzki właściwej (np. panele podłogowe).

Ściany

Ściany zewnętrzne - żelbetowe, silikatowe, ceramiczne. Ściany wewnętrzne - nośne, działowe - ściany międzylokalowe: ściana murowana z bloczków silikatowych lub ceramicznych; elementy żelbetowe wylewane; ściany działowe: ściany murowane z bloczków silikatowych, bloczków z betonu komórkowego Ytong Panel lub w systemie gipsowo-kartonowym.

Sufity

Wykończenie sufitów - w zależności od lokalizacji sufit podwieszany gipsowo-kartonowy, tynk gipsowy maszynowy lub gładź gipsowa jednokrotnie malowana na biało.

Parapety wewnętrzne

Granitowe lub z materiału drewnopochodnego, w drzwiach balkonowych brak.

Instalacje

Instalacja elektryczna - zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, zasilanie pod kuchnię elektryczną. Instalacja telewizyjna - orurowanie dla telewizji kablowej i satelitarnej - gniazdo RTV w pokoju dziennym z dodatkowym przewodem który użytkownik będzie mógł wykorzystać do nagrywania programów telewizji satelitarnej. Instalacja telefoniczna - w telekomunikacyjnej skrzynce mieszkaniowej nad drzwiami wejściowymi do mieszkania. Instalacja internetowa - 1 punkt w pokoju dziennym, możliwość podłączenia routera w skrzynce mieszkaniowej nad drzwiami wejściowymi. Instalacja wody i kanalizacji - podejścia pod urządzenia w kuchni (zlewozmywak, zmywarka), łazience i WC, przyłącze wody zimnej i ciepłej, odpływ do kanalizacji w łazience i/lub WC.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (147 miejsc).
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie .
Powierzchnie mieszkań:
68 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

"Przy Arsenale" to inwestycja zlokalizowana na terenie Bulwaru Staromiejskiego, w centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto, na Przedmieściu Mikołajskim. Położony jest na wschód od ujścia fosy miejskiej do rzeki Odry. O prestiżu inwestycji świadczy m.in. sąsiedztwo rynku wrocławskiego, Akademii Muzycznej, czy Wrocławskiego Teatru Współczesnego im. Edmunda Wiercińskiego. Stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego przy placu Jana Pawła II umożliwia korzystanie z dużej ilości ścieżek pieszo-rowerowych zlokalizowanych wzdłuż fosy miejskiej oraz koryta Odry. Teren jest bardzo dobrze skomunikowany z portem lotniczym im. Mikołaja Kopernika i z Dworcem Głównym. Tętniące życiem centrum Wrocławia to idealne miejsce do zamieszkania. Bliskość wrocławskiego Rynku zapewnia nieograniczony dostęp do bogatego zaplecza kulturalno-rozrywkowego, edukacyjnego oraz handlowo-usługowego miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjno-wypoczynkowe, szereg ciekawych pubów i restauracji, kino Nowe Horyzonty będące największym w Polsce multipleksem prezentującym kino artystyczne, Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego oraz Scena Na Świebodzkim Teatru Polskiego, a także hotele i znane centra biznesowe. Rangi budynkowi doda również projektowany obok Plac Przy Arsenale oraz podcień, przez który będzie prowadzić główny ciąg pieszy łączący ul. Wszystkich Świętych z parkiem.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Arsenale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Przy Arsenale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Jana Pawła II.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Arsenale znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Spasja Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowe w odległości 160 m, Szkoła Policealna GoWork.pl we Wrocławiu w odległości 300 m, Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl we Wrocławiu w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Arsenale jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Profilaktyczno-Leczniczy Chorób Zakaźnych i Terapii Uzależnień w odległości 90 m, PZU Zdrowie w odległości 200 m, Endo-Med w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Arsenale składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Arsenale w odległości 230 m znajduje się Akademia Ruchu, w odległości 350 m znajduje się McFit, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.10.2016
Data aktualizacji: 26.04.2021
i2 DEVELOPMENT S.A. logo

i2 DEVELOPMENT S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jana Pawła II 9, 50-136 Wrocław

Uprzejmie informujemy, że pracownicy biur sprzedaży będą pracować zdalnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: