Dom w Łozinie

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ogrodowa, oferowane bezpośrednio przez Hajto Development Group Sp. z o.o.

wrocławski, Łozina, ul. Ogrodowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Dom w Łozinie

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą najnowszą inwestycję –komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem w Łozinie w niedalekiej odległości od Wrocławia.

Budynek jest wykonany w technologii tradycyjnej, pokryty dwuspadzistym dachem. Na parterze do Państwa dyspozycji jest przestronny salon połączony z kuchnią, pokój gościnny oraz toaleta. Na poddaszu przewidziane są trzy sypialnie oraz łazienka. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 117,05 m2. Przestronny taras zlokalizowany jest od strony zachodniej działki.

W upalne letnie wieczory miło spędzone chwile zapewni Państwu drewniana altanka z wymurowanym grillem oraz oczko wodne. Na terenie ogrodu nasadzone zostały drzewa owocowe i krzewy ozdobne co z pewnością wprowadzi mieszkańców i ich gości w dobry nastrój.

Dbając o komfort naszych mobilnych klientów na terenie działki przewidziane jest zadaszone miejsce postojowe. W ogrodzie znajduje się drewniany składzik, mogący pełnić funkcję schowka na narzędzia i inne sprzęty ogrodowe. Dla wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa cała działka została ogrodzona oraz wykonano solidną bramę wjazdową.

Do budynku doprowadzone są media (woda i prąd). Dom zostanie wyposażony w biologiczną oczyszczalnię ścieków. Dom jesteśmy w stanie zrealizować do stanu deweloperskiego w terminie 2 miesięcy od momentu podpisania umowy deweloperskiej. Klient dobierze kolorystykę elewacji według własnego gustu.

Oferowana przez nas inwestycja ze względu na solidny standard wykończenia i lokalizację jest świetną propozycją dla młodych osób poszukujących spokojnego miejsca na wypoczynkowe wypady, a także rodzin poszukujących ciszy i harmonii w niewielkiej miejscowości zlokalizowanej blisko Wrocławia

Inwestycja Dom w Łozinie znajduje się w Łozinie, ul. Ogrodowa (5.9 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Hajto Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Dom w Łozinie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji Dom w Łozinie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hajto Development Group Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łozina to prestiżowa miejscowość położona w cichej okolicy tuż za granicami miasta, (ok. 7 km na północny wschód Wrocławia). Lokalizacja inwestycji na pewno zainteresuje osoby pragnące odpocząć od miejskiego zgiełku w podwrocławskiej miejscowości. Sama inwestycja zlokalizowana jest na trasie prowadzącej do wjazdu na drogę ekspresową S8 przechodzącą w autostradową obwodnicę Wrocławia. Niezmotoryzowanym z Łoziny do Wrocławia najłatwiej dostać się autobusem miejskim (linie 904, 934, 936) oraz PKS. Stacja kolejowa znajduje się w oddalonej o 4 km miejscowości Siedlec, która słynie także z parku krajobrazowego, stadniny koni oraz corocznych imprez hippicznych. W samej Łozinie znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, kluby sportowe oraz dwa zabytkowe kościoły: Gotycki kościół Wniebowzięcia NMP (XV/XVI w.) oraz Kościół MB Bolesnej (XVIII w.). Miejscowość otoczona jest w malowniczym krajobrazem u podnóża Masywu trzebnickiego, dzięki czemu poza ostoją ciszy i spokoju stała się ona atrakcyjnym miejscem rekreacyjnych wypadów wypoczynkowych. Dla amatorów wycieczek rowerowych z pewnością atrakcją będą znajdujące się w okolicy liczne trasy rowerowe, w tym trasa niebieska rozpoczynająca się w Długołęce, biegnąca przez Kiełczów, Piecowice, Borową, Byków, Łozinę, Szczodre i z powrotem do Długołęki. Położenie inwestycji w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie wyłącznie niskiej zabudowy mieszkaniowej oraz ciepła, przyjemna dla oka architektura dadzą przyszłym mieszkańcom poczucie intymności i rodzinnej atmosfery.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom w Łozinie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Dom w Łozinie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom w Łozinie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Nasz Sklep.

Data publikacji: 23.07.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: