Moduo Gardens

Bliski termin oddania!

Mieszkania na sprzedaż ul. Postępu, oferowane bezpośrednio przez Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Postępu 02-672
Moduo Gardens

4 zdjęcia

Moduo Gardens
Moduo Gardens
Moduo Gardens
Moduo Gardens

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Moduo Gardens dostępnych jest 20 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Promocje

 • Gorąca Oferta

  Ostatnie mieszkania w ofercie!

  Sprawdź!

Opis Inwestycji

BLISKI TERMIN ODDANIA!

Projekt Moduo Gardens stanowi spójną architektonicznie kompozycję, którą dopełnią starannie dobrane elementy małej architektury. Modernistyczna bryła budynków z loggiami w formie horyzontalnych wnęk ze szklanymi balustradami oraz panoramiczne drewniane okna sprawią, że całość założenia wyróżniać będzie elegancki szlif i stylowa linia. Inwestycja mieszkaniowa Moduo Gardens to przykład zabudowy, której projekt swoim kształtem i skalą pozostaje w zgodzie z otoczeniem.

Równolegle z koncepcją architektoniczną powstawał projekt ogrodu, który wypełni wewnętrzny dziedziniec i będzie centralnym punktem kompleksu. Dekoracyjna roślinność, soliterowe drzewa i krzewy dobrane pod kątem pór kwitnienia w połączeniu z ciekawym ukształtowaniem terenu ułożą się w barwną mozaikę różnokolorowych traw, bylin i pnączy. O zmierzchu wąskie alejki spacerowe oświetlone niskimi punktami świetlnymi, kręty strumień, nad którym biegnie kładka przemienią to miejsce w nastrojowy zakątek. Ogród stworzy wyjątkową oprawę dla prostej formy budynków, a elewacja utrzymana w białej tonacji przełamana grafitowymi akcentami pięknie zarysuje się na tle zieleni. Architektura i otaczająca ją przyroda stanowią tu nierozerwalną całość.

Inwestycja Moduo Gardens znajduje się na Służewcu, ul. Postępu 02-672 (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A..

Inwestycja Moduo Gardens jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 316 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moduo Gardens pozostało na sprzedaż 20 mieszkań o powierzchniach od 69 do 86 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 69 do 79 m2 (19 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 86 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (366 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 316 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 277 do 330 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (366 miejsc).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, winda, rowerownia, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 20 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 69 do 86 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moduo Gardens mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Moduo Gardens znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Żabczyńskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moduo Gardens znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w odległości 320 m, LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 330 m, Przedszkole "Małe Śmieszki" w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moduo Gardens jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Warszawskie Centrum Medyczne w odległości 290 m, Enel-Med Oddział Postępu w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moduo Gardens składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moduo Gardens w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.06.2019
Data aktualizacji: 17.05.2021
Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. logo

Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Cybernetyki 4A, 02-677 Warszawa

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz,
a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie.

 • Za darmo. Bez opłat i prowizji
 • Widoczne ceny nieruchomości
 • Zero spamu

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: