Zielony Zakątek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Asfaltowa, oferowane bezpośrednio przez DOMEX-BUD S.A.

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Asfaltowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 613 ofert w najbliższej okolicy!

Zielony Zakątek

3 zdjęcia

Zielony Zakątek
Zielony Zakątek
Zielony Zakątek

Najbliższe inwestycje

 • Robyg Jagodno
  od: 7 925 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

 • Robyg Jagodno - Etap II
  od: 7 100 zł/m2

  Robyg S.A.

 • Robyg Jagodno - Etap III
  od: 7 100 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle “Zielony Zakątek” składać się będzie z dwóch kameralnych, trzypiętrowych budynków wielorodzinnych,w których znajdować się będą 73 lokale mieszkalne.• Zaprojektowanych zostanie w sumie 88 miejsc postojowych z czego 71 miejsc postojowych znajdować się będzie w garażu podziemnym, a 17 ogólnodostępnych zlokalizowanych zostanie na działce.Powierzchnia mieszkań wynosi od 44,06 m2 do 106,08 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy, mieszkania na poddaszu mają dodatkowo antresolę.Osiedle dzięki ciekawej zabudowie i charakterystycznej architekturze w otoczeniu drzew tworzy wyjątkowy klimat. Pozwala mieszkańcom cieszyć się z uroków przyrody, która stanowi spójną część otoczenia osiedla.

Lokalizacja:Działka położona jest w dzielnicy Wrocławia – Krzyki na osiedlu Wojszyce.Południe Wrocławia a zwłaszcza okolice Wojszyc i Ołtaszyna to najszybciej rozwijająca się część miasta. Rejon ten cieszy się sporym zainteresowaniem osób które chcą nabyć nowe mieszkanie.W okolicy znajduje się szpital, szkoła podstawowa oraz przedszkole. Teren ten położony jest blisko centrum miasta i posiada bardzo dobre połączenie z Węzłem Bielańskim oraz powstającą obwodnicą Wrocławia.Przewidywany termin realizacji:Rozpoczęcie inwestycji w II kw 2011 – zakończenie inwestycji III kw 2012.

Inwestycja Zielony Zakątek znajduje się na Wojszycach, ul. Asfaltowa (5.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DOMEX-BUD S.A..

Inwestycja Zielony Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielony Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DOMEX-BUD S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (71 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (71 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Zielony Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malinowskiego.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Delikatesy Enklawa.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: