Apartamenty Włodarzewska 30

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Włodarzewska, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 30
Apartamenty Włodarzewska 30

5 zdjęć

Apartamenty Włodarzewska 30
Apartamenty Włodarzewska 30
Apartamenty Włodarzewska 30
Apartamenty Włodarzewska 30

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A.2
142,1 m²
Parter

Opis Inwestycji

Apartamenty Włodarzewska 30 logo

Na zapytania ofertowe płynące z RP będziemy odpowiadali po terminie 24.09.2018

Dom Development po raz kolejny ma przyjemność zaprosić Państwa do pełnej uroku dzielnicy Ochota. Kontynuując najlepsze rozwiązania naszych poprzednich inwestycji: Osiedla pod Różami i Willi na Harfowej przedstawiamy tym razem Apartamenty Włodarzewska 30.

Pięciopiętrowy budynek Apartamentów Włodarzewska 30 to nowoczesna i elegancka architektura. Dwie główne elewacje zaprojektowaliśmy w różnym stylu – swoją formą, detalami i użytymi materiałami odpowiadają zadanym im funkcjom. Elewacja wschodnia jest miejska. Jej prosta biała płaszczyzna współgra z szarym, wysokiej klasy klinkierem, użytym w parterze oraz w pionowych pasach wykuszy, dzielących bryłę i przypominających śródmiejskie pierzeje kamienic. Zachodnia strona, zwrócona w stronę parku, jest kameralna i ogrodowa, utrzymana w charakterystycznej kolorystyce żółci i szarości z refleksami zieleni odbijającej się od szklanych barierek przestronnych balkonów i tarasów.

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 30 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska 30 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 30 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 142 metrów kwadratowych.

Deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 352 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
142 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Realizując nowy projekt mieliśmy na uwadze najbardziej wymagających Klientów, a to, co wyróżnia inwestycję to jej wyjątkowa lokalizacja. Apartamenty Włodarzewska 30 położone są na Ochocie, w jej najbardziej zielonej części. Tuż za oknami na 30 hektarach rozpościera się Park Szczęśliwicki – wyjątkowe miejsce wypoczynku uwzględniające wiek i upodobania każdego mieszkańca. Poza ogromem zieleni i błękitną taflą Jeziorka Szczęśliwickiego, znajdziemy tu mnóstwo atrakcji: całoroczny stok narciarski z wyciągiem, baseny, boiska i inne obiekty sportowe oraz modne puby i restauracje.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Harfowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Wróbelek Elemelek w odległości 100 m, Przedszkole Niepubliczne Motylek 3 w odległości 160 m, Przedszkole Niepubliczne Thames British School w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna Rodzinna w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 w odległości 270 m znajduje się Basen, w odległości 290 m znajduje się Basen, w odległości 290 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 27.09.2016
Data aktualizacji: 15.02.2021
Apartamenty Włodarzewska 30 logo

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Włodarzewska Warszawa

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz,
a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie.

  • Za darmo. Bez opłat i prowizji
  • Widoczne ceny nieruchomości
  • Zero spamu

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: