Świętokrzyska Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Develia

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Niepołomnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 432 oferty w najbliższej okolicy!

Świętokrzyska Park

4 zdjęcia

Świętokrzyska Park
Świętokrzyska Park
Świętokrzyska Park
Świętokrzyska Park

Najbliższe inwestycje

 • Nasze Miejsce

  Euro Styl S.A.

 • Park Południe

  Robyg

 • Osiedle Lazurowe
  od: 6 500 zł/m2
  Pod wynajem

  P.B. Kokoszki S.A.

Opis Inwestycji

Lokalizacja

Osiedle Świętokrzyska Park powstaje na południu Gdańska, w dzielnicy Łostowice. Inwestycja ma wyjątkowe usytuowanie w otoczeniu zieleni i licznych terenów rekreacyjnych. Dzielnica Łostowice jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta i jednocześnie gwarantuje szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta. Posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę z dostępem do szkół, przedszkoli, punktów usługowo-handlowych oraz terenów rekreacyjnych.

Oferta

Budowa Osiedla została podzielona na siedem etapów. Obecnie w sprzedaży mamy ostatnie mieszkanie w piątym i szóstym etapie z terminem odbioru na 2020 rok oraz szeroki wybór mieszkań realizowanych w ramach siódmego etapu, w ramach którego powstanie 108 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 25 mkw. do 76 mkw. Oferta wyróżnia się na tle konkurencji mieszkaniami z widokiem na zieleń i panoramę miasta oraz funkcjonalnymi rozkładami. Zakończenie budowy ostatniego siódmego etapu nastąpi w III kwartale 2021 roku.

Atuty inwestycji:

1. Położenie w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy

2. Bliskość atrakcyjnych terenów zielonych

3. Dobrze rozwinięta infrastruktura

4. Pętla tramwajowa i autobusowa w pobliżu osiedla

5. Szybki wyjazd z miasta w kierunku Obwodnicy Trójmiasta i Obwodnicy Południowej

Inwestycja Świętokrzyska Park znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Niepołomnicka (5.3 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Develia.

Inwestycja Świętokrzyska Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 270 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Świętokrzyska Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 76 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Develia przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 18 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 270 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Lokalizacja inwestycji

POZNAJ ŁOSTOWICE Wybierając mieszkanie zlokalizowane w tej części Gdańska zyskujesz ciszę i spokój. Jednocześnie wszystkie atuty dużego miasta masz w zasięgu ręki. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów i znalezienie szkoły oraz przedszkola dla dzieci. Do centrum samochodem można dojechać w kilkanaście minut. Dobrą alternatywę stanowi komunikacja miejska – niedaleko osiedla znajdziesz przystanek autobusowy i pętlę tramwajową. Łostowice to także rozległe tereny zielone, idealne do rekreacji na świeżym powietrzu. NOWOCZESNA OKOLICA Sprawny dojazd do pracy to jeden z warunków wygodnego życia w mieście. Świętokrzyska Park oferuje bliskość ważnych arterii drogowych i dostępność komunikacji miejskiej. To świetne rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie. Infrastruktura okolicy stale się rozwija. Wyjazd z Łostowic w kierunku centrum lub poza granice miasta będzie jeszcze łatwiejszy, dzięki planowanej budowie ul. Nowej Świętokrzyskiej wraz z trasą tramwajową. DOJAZDY I ODLEGŁOŚCI - do Głównego Miasta – 14 minut (6,5 km) - do Centrum Handlowego Morena – 10 minut (5,3 km) - do Centrum Kowale – 4 minuty (2,5 km) - do sklepu Biedronka – 13 minut pieszo (1 km)

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Świętokrzyska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Świętokrzyska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Srebrna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Świętokrzyska Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE PRELUDIUM w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Świętokrzyska Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Fresh Market, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Świętokrzyska Park w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 430 m znajduje się Orlik (Football), w odległości 450 m znajduje się Orlik (Tennis).

Data publikacji: 13.07.2016
Data aktualizacji: 01.04.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: