Tarasy Krzekowo - Etap II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Delux Investment Sp. z o.o. Sp. K.

Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze, ul. Inspektorowa
Ceny od: 6 953 zł brutto/m2
Tarasy Krzekowo - Etap II

4 zdjęcia

Tarasy Krzekowo - Etap II
Tarasy Krzekowo - Etap II
Tarasy Krzekowo - Etap II
Tarasy Krzekowo - Etap II

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Tarasy Krzekowo - Etap II dostępne są 24 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Tarasy Krzekowo - Etap II logo

Tarasy Krzekowo - II etap

Tarasy Krzekowo to nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane dla pełnego komfortu mieszkańców i ich gości.

Inwestycja zlokalizowana na Krzekowie – cichej i spokojnej dzielnicy Szczecina, zapewniającej jednocześnie bliskość centrum. Osiedle Krzekowo-Bezrzecze, od wschodu graniczy z osiedlami Zawadzkiego-Klonowica i Pogodno, a od południa na wąskim odcinku graniczy z osiedlem Gumieńce. Projekt zakłada budowę osiedla mieszkaniowego składającego się z 40 nowocześnie zaprojektowanych budynków, w skład których wchodzi aż 80 dwupoziomowych apartamentów z przestronnymi tarasami.

Tarasy Krzekowo to prestiżowa inwestycja, którą wyróżnia przede wszystkim nowoczesny architektoniczny design, unikalny na skalę miasta i regionu. Oferujemy kompleksowe wsparcie Klientów w zakresie finansowania, aranżacji wnętrz, wyposażenia w system inteligentnego domu, klimatyzacji oraz budowy garaży. Realizacja projektu przebiegać będzie w 3 etapach, w których powstanie odpowiednio 32, 36 oraz 12 apartamentów.

W ofercie mamy 10 bliźniaków po 92,27m2 oraz 10 bliźniaków po 112,17m2.

Termin zakończenia budowy: Lato 2021 r

Inwestycja Tarasy Krzekowo - Etap II znajduje się w Krzekowie-Bezrzeczu, ul. Inspektorowa (5.5 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Delux Investment Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Tarasy Krzekowo - Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów w tym 42 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Tarasy Krzekowo - Etap II pozostały na sprzedaż 24 nowe domy o powierzchniach od 92 do 112 metrów kwadratowych w cenie od 650 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 102 m2 w cenie od 740 000 zł (1 dom)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 92 do 112 m2 w cenie od 650 000 zł (23 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Delux Investment Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępne są 24 domy w tym 24 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów:
od 92 do 112 m².
Powierzchnie działek:
od 168 do 276 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 650 000 do 785 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 953 do 7 423 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Tarasy Krzekowo w pełnej scenerii Lokalizacja Osiedla Tarasy Krzekowo to doskonały kompromis łączący atuty spokojnego, rodzinnego życia na przedmieściach, przy zachowaniu jednoczesnej bliskości miasta. Dojazd do centrum Szczecina możliwy jest w czasie 7 minut.

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tarasy Krzekowo - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Tarasy Krzekowo - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krzekowo Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Krzekowo - Etap II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Akademia Pana Drozda Ewa Drozdowska w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tarasy Krzekowo - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się RS Samopomoc Chłopska, w odległości 470 m znajduje się Czerwona Torebka, w odległości 470 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Krzekowo - Etap II w odległości 390 m znajduje się Squash center, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.05.2020
Data aktualizacji: 12.02.2021
Tarasy Krzekowo - Etap II logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al.Wojska Polskiego 154, 71-324 Szczecin
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: