Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Zachodnia, oferowane bezpośrednio przez Burco Development Polska Sp. z o.o.

kołobrzeski, Ustronie Morskie, ul. Zachodnia 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem

5 zdjęć

Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem
Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem
Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem
Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem

Opis Inwestycji

Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem logo

Na terenie kompleksu Rezydencja Ustronie Morskie powstaje kilkadziesiąt domów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 69m2 do 89m2, posiadającymi indywidualny system ogrzewania gazowego oraz ogród. Każdy z budynków posiada indywidualne miejsce postojowe. Obecnie realizujemy kolejny etap inwestycji, w którego skład wchodzą szeregowce E6, F6 i F7. Nasza inwestycja pozwala cieszyć się urokami nadmorskiej miejscowości z dala od miejskiego zgiełku. W ramach ogrodzonego, chronionego i monitorowanego obiektu znajdą Państwo odkryty basen z podgrzewaną wodą, kort tenisowy, boisko sportowe, jak również doskonale wyposażoną salę fitness. W trosce o zapewnienie rozrywki najmłodszym gościom do dyspozycji jest również plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem znajduje się w Ustroniu Morskim, ul. Zachodnia 1 (4.6 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez Burco Development Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Burco Development Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 62 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, basen, boisko, korty tenisowe, sala fitness
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się morze
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Miejscowość letniskowa nad Morzem Bałtyckim, w woj. zachodniopomorskim, powiat kołobrzeski, gmina Ustronie Morskie. Miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem. Miejscowość jest siedzibą gminy Ustronie Morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ustronie Morskie Chrobrego.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Zdrowia Ars Medica w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Centrum Handlowe, w odległości 440 m znajduje się abc, w odległości 480 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem w odległości 50 m znajduje się Basen, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.05.2012
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: