Anny Jagiellonki Etap B

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budnex

Zielona Góra, ul. Anny Jagiellonki
Ceny od: 4 950 zł brutto/m2
Anny Jagiellonki Etap B

4 zdjęcia

Anny Jagiellonki Etap B
Anny Jagiellonki Etap B
Anny Jagiellonki Etap B
Anny Jagiellonki Etap B

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Anny Jagiellonki Etap B dostępnych jest 5 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Anny Jagiellonki to wyjątkowy projekt, który oferuje wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – ofertę rekreacyjną miasta oraz otoczenie terenów zielonych.

W pierwszym etapie nazwanym - Anny Jagiellonki B - dostępne są lokale o metrażu od 29 m² do 73 m². Rozmiar mieszkań, ich rozkład oraz funkcjonalność została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewnić komfort zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom. Na uwagę zasługuje fakt, że większość mieszkań jest dwustronnych, co daje doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Maksymalna liczba sąsiadów na piętrze to 2 do 4. Jest to ogromny atut, który klienci doceniają w naszych projektach.

Anny Jagiellonki zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami z uwzględnieniem nowatorskich rozwiązań takich jak wideodomofony lub stacje ładowania samochodów elektrycznych. Wszystkie te elementy są efektem obserwowania potrzeb klientów i tworzą razem harmonijną przestrzeń do życia.

W sprzedaży dostępne są komórki lokatorskie oraz stanowiska postojowe w hali podziemnej, z dostępem bezpośrednio poprzez zjazd windy. Do wyboru klienci będą mieli opcje z punktem ładowania samochodów elektrycznych lub z parking boxem (miejsce na rower oraz drobiazgi). Ceny stanowisk wahają się od 29,9 tys zł do 35 tys zł.

Inwestycja Anny Jagiellonki Etap B znajduje się w Zielonej Górze, ul. Anny Jagiellonki (2.6 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Budnex.

Inwestycja Anny Jagiellonki Etap B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Anny Jagiellonki Etap B pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchni 62 metrów kwadratowych w cenie od 4 950 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 62 m2 w cenie od 309 127 zł (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budnex przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Możliwość wykończenia pod klucz

Stolarka okienna

okna - pakiet 3 szybowy

Wentylacja

system wentylacji mechanicznej

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Ceny stanowisk wahają się od 29,9 tys zł do 35 tys zł..
Udogodnienia:
plac zabaw, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
62 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 309 127 do 315 372 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 950 do 5 050 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
rezerwacja on-line na 7 dni poprzez stronę internetową bezpłatna, następnie umowa rezerwacyjna ( kaucja rezerwacyjna).
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ogromną zaletą inwestycji jest doskonała lokalizacja, dzięki czemu można komfortowo i sprawnie dotrzeć do każdej części miasta oraz skorzystać z pobliskich marketów. W pobliżu znajduje się przedszkole i szkoła.

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Anny Jagiellonki Etap B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Anny Jagiellonki Etap B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dekoracyjna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Anny Jagiellonki Etap B znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze w odległości 200 m, Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Zielonej Górze w odległości 200 m, Policealna Szkoła dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Zielonej Górze w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Anny Jagiellonki Etap B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz rodzinny w odległości 200 m, Przychodnia Rodzinna w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Anny Jagiellonki Etap B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Słoneczko, w odległości 470 m znajduje się Centrum Wyposażenia Wnętrz, w odległości 490 m znajduje się Rzepka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Anny Jagiellonki Etap B w odległości 250 m znajduje się Skokoloco - Park Trampolin, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Funfit II.

Data publikacji: 02.10.2019
Data aktualizacji: 01.04.2021
Budnex logo

Budnex

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Obywatelska 43a/3 (budynek na terenie naszej budowy)

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 16:00
 • Wtorek: 09:00 - 16:00
 • Środa: 09:00 - 16:00
 • Czwartek: 09:00 - 16:00
 • Piątek: 09:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: