Lipska 4-6-8

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Bryksy

Kraków, Podgórze, ul. Lipska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Lipska 4-6-8

7 zdjęć

Lipska 4-6-8
Lipska 4-6-8
Lipska 4-6-8
Lipska 4-6-8

Najbliższe inwestycje

 • SASKA BLU
  od: 8 000 zł/m2

  Bryksy

 • Jerozolimska
  od: 10 825 zł/m2

  Cordia Polska

 • Apartamenty przy Wiśle
  od: 10 332 zł/m2

  HSD Inwestycje

Opis Inwestycji

Lipska 4-6-8 to nowy, dobry adres na mapie Krakowa. Miejsce w sam raz dla wszystkich, którzy cenią nowoczesny design i funkcjonalność, ujętą w ponadczasową architektoniczną formę.

Lipska 4-6-8 daje konkretne argumenty „za”. Za mieszkaniem i za lokalem użytkowym.

Nowa inwestycja Bryksy to kompleks nowoczesnych, różnorodnych funkcjonalnie dwóch budynków mieszkalno-usługowych (nr 4 i 6) oraz budynku biurowego (nr 8). Parter Lipskiej 4-6-8 to naturalna przestrzeń na dostępne z ulicy lokale handlowo-usługowe a na piętrze lokale biurowe.

Mieszkania to pełne spektrum metraży i aranżacji. W budynkach zostały zaprojektowane 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o pow. 23 m2 do 64 m2.

Dla klientów biznesowych, szukających doskonałego pod względem lokalizacji i ekspozycji lokalu biurowego lub handlowo-usługowego Lipska 4-6-8 to szansa na zaistnienie na rynku. Przesądza o tym dobry i łatwy dojazd do centrum miasta (ok. 10 min.), bliskość wyjazdu na autostradę A4 oraz dobre, wyeksponowane miejsce przy jednej z nowych arterii miejskich.

Zamieszkaj już teraz w następnym ultra modnym miejscu. Płaszów stał się miejscem leżącym blisko ścisłego centrum metropolii, dostępnym praktycznie w kilka minut. Po drodze do Rynku, Zabłocie i Kazimierz – modne, kulturalno- rozrywkowe przestrzenie wiodące na Planty, od zachodu jedyna w mieście prawdziwa plaża i yacht-klub nad zalewem Bagry, a od północnego wschodu malownicze zakole Wisły.

Lipska 4-6-8 to projekt z wyraźnym wielkomiejskim charakterem, pomyślany o mieszkańcach z perspektywami, ceniących zarówno dobry dojazd autem i komunikacją miejską - tramwajową oraz autobusową, jak i rowerowe „zakręcenie”. Ważnym atutem będą więc bliskość krakowskich uczelni i wygodne nowoczesne ścieżki rowerowa do samego centrum.

Niepowtarzalność w standardzie – idealne dla twórczych indywidualistów.

Lipska 4-6-8 jest propozycją dla wymagających. Przemawia do wyobraźni nie tylko zapamiętywalną, trójdzielną bryłą, nowoczesną frontową fasadą, nadającą dynamiczny, miejski charakter, ale również funkcjonalnością i zróżnicowaniem elewacji części mieszkalnej oraz usługowo-biurowej.

Dla coraz liczniejszej grupy fanów dwóch kółek nie zabraknie stojaków na rowery, a zmotoryzowani ucieszą się z miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Zamieszkać w takiej lokalizacji to znaleźć swoje miejsce w Krakowie.

Inwestycja Lipska 4-6-8 znajduje się na Podgórzu, ul. Lipska (4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Bryksy.

Inwestycja Lipska 4-6-8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lipska 4-6-8 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 62 metrów kwadratowych w cenie od 6 400 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Bryksy przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 21 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 262 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Stropy - stropy żelbetowe, stropodachy płaskie w systemie tradycyjnym z warstwą dociskową w postaci żwiru.

Dach

Dach płaski.

Elewacja

Tynk cienkowarstwowy oraz lokalnie w okładzinie.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do lokalu biurowego pełne z naświetlem, okna aluminiowe.

Posadzka

Jastrych cementowy.

Ściany

Ściany zewnętrzne - ściany z bloczków silikatowych oraz żelbetowe izolowane termicznie (styropian, w miejscach z wymaganiami ppoż. - wełna mineralna). Ściany wewnętrzne - płyty GK na konstrukcji metalowej, silikatowe i żelbetowe.

Sufity

Bez sufitu podwieszanego, sugerowana wysokość sufitu podwieszanego wskazana jest na rzucie lokalu.

Parapety zewnętrzne

Blacha stalowa powlekana.

Parapety wewnętrzne

Konglomerat.

Instalacje

Instalacja elektryczna wewnętrzna - instalacja doprowadzona do tymczasowych rozdzielni lokalowych. Instalacja telefoniczna i internetowa - instalacja doprowadzona do rozdzielni lokalowych. Instalacja wodna - doprowadzona instalacja wody zimnej, przygotowanie cwu indywidualne przy użyciu podgrzewaczy elektrycznych (bez podgrzewaczy). Instalacja grzewcza - instalacja z grzejnikami, zasilana z miejskiej sieci ciepłowniczej, indywidualne opomiarowanie.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna, centrale wentylacyjne oraz rozprowadzenie kanałów w zakresie nabywcy. Klimatyzacja - możliwość instalacji indywidualnych jednostek klimatyzacji.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lipska 4-6-8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Lipska 4-6-8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lipska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lipska 4-6-8 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE FAIR PLAY EDUKACJA I SPORT w odległości 100 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "Labor" w odległości 380 m, Samorządowe Przedszkole Nr 11 w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lipska 4-6-8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się U Windaka, w odległości 500 m znajduje się Supermarket "Arged".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lipska 4-6-8 w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.04.2016
Data aktualizacji: 05.11.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: