Zajezdnia Wrocław

Mieszkania na sprzedaż ul. Kręta, oferowane bezpośrednio przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Kręta
Ceny od: 9 341 zł brutto/m2
Zajezdnia Wrocław

8 zdjęć

Zajezdnia Wrocław
Zajezdnia Wrocław
Zajezdnia Wrocław
Zajezdnia Wrocław

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zajezdnia Wrocław dostępnych jest 6 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Zajezdnia Wrocław to kameralny budynek mieszkalny położony na osiedlu Nadodrze, w pobliżu zabytkowej zajezdni tramwajowej, od której wzięła się nazwa inwestycji. Oryginalna architektura nawiązująca do okolicznej, XIX-wiecznej zabudowy, podwyższony standard wykończenia części wspólnych oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że powstaje tu wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia.

W 6-piętrowym budynku inspirowanym zabudową okolicznych kamienic znajdą się mieszkania o powierzchni od 25 do 56 m², głównie typu studio, o praktycznych i funkcjonalnych rozkładach wnętrz. Do większości przynależeć będą balkony, a do kilku na pierwszym piętrze ogródki. Na parterze znajdzie się przestrzeń usługowa odwołująca się do handlowych tradycji dzielnicy, a pod budynkiem hala garażowa. Wszystko to z myślą o Twojej wygodzie.

Projektując Zajezdnię, dołożyliśmy starań, aby standard wykończenia części wspólnych spełniał oczekiwania także bardziej wymagających mieszkańców. Wykorzystane zostaną materiały wysokiej jakości oraz ciekawe rozwiązania estetyczne – m.in. imitacje ceglanego muru i fototapeta z motywem tramwaju. Klimat zabytkowego Nadodrza będzie Cię odprowadzać aż po same drzwi Twojego przyszłego mieszkania!

Inwestycja Zajezdnia Wrocław znajduje się na Nadodrzu, ul. Kręta (1.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Zajezdnia Wrocław została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 198 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zajezdnia Wrocław w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 54 do 57 metrów kwadratowych, w cenie od 9 341 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 57 m2 w cenie od 518 511 zł (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 198 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
rowerownia, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 54 do 57 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 518 511 do 582 437 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 341 do 10 250 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zajezdnia Wrocław mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Zajezdnia Wrocław znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słowiańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Wrocław znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 25 w odległości 170 m, Publiczne Przedszkole Leonardo w odległości 220 m, Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zajezdnia Wrocław jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lek-Trans w odległości 70 m, Szpital MSW w odległości 250 m, Gabinet Ginekologiczny Tomasz Michalik w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zajezdnia Wrocław składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Piekarnia Julka, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Wrocław w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.04.2019
Data aktualizacji: 16.07.2021
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. logo

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Milena Rokuszewska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wyspiańskiego 11, Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 12:00 - 19:00
 • Wtorek: 12:00 - 19:00
 • Środa: 12:00 - 19:00
 • Czwartek: 12:00 - 19:00
 • Piątek: 12:00 - 19:00
 • Sobota: 10:00 - 18:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: