Belmonte Hotel & Resort

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Belmonte Hotel & Resort

nowosądecki, Krynica-Zdrój, ul. Piękna 23
Belmonte Hotel & Resort

6 zdjęć

Belmonte Hotel & Resort
Belmonte Hotel & Resort
Belmonte Hotel & Resort
Belmonte Hotel & Resort

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Belmonte Hotel & Resort dostępnych jest 25 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Belmonte Hotel & Resort - będzie to pierwszy 4-gwiazdkowy hotel w Krynicy-Zdroju zlokalizowany bezpośrednio przy stoku narciarskim – u podnóża Góry Krzyżowej. Siedem kondygnacji, trzy skrzydła oraz łącznie 275 Apartamentów Inwestycyjnych i Apartamentów Premium stanowią ofertę, w której każdy powinien znaleźć lokal dla siebie.

Apartamenty Inwestycyjne to apartamenty z gwarantowaną stopą zysków w wysokości 7,0 % netto, przy dostępie do lokalu przez 14 dni w roku! Wszelkie koszty związane z utrzymaniem apartamentu (poza podatkiem od nieruchomości i ubezpieczeniem lokalu) będą po stronie operatora, zagwarantowane umowę na okres 10 lat, z możliwością dalszego przedłużenia.

Apartamenty Premium to propozycja dla tych, którzy marzą o własnym apartamencie w górach, z pełną obsługą hotelową i zapleczem hotelowym!

Inwestycja Belmonte Hotel & Resort znajduje się w Krynicy-Zdroju, ul. Piękna 23 (61.3 km od Krosna), została zrealizowana przez dewelopera Belmonte Hotel & Resort.

Inwestycja Belmonte Hotel & Resort została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 275 nowych apartamentów w tym 271 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Belmonte Hotel & Resort pozostało na sprzedaż 25 apartamentów o powierzchniach od 29 do 56 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 29 m2 (10 apartamentów)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 56 m2 (15 apartamentów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Belmonte Hotel & Resort przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 275 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
Apartamenty wyposażone, wykończone, umeblowane w standardzie czterogwiazdkowego hotelu!
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: bez konieczności wykupu, developer udostępnia.
  • miejsca postojowe podziemne: miejsca w garażu podziemnym z możliwością zakupu.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, basen, internet, klub fitness, sauna, TV kablowa, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, góry
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 25 apartamentów w tym 25 lokali typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:
od 29 do 56 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:
6 transz w okresie trwania budowy..
Warunki rezerwacji:
informacje u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Gwarancja zysku:
7%

Lokalizacja inwestycji

Krynica-Zdrój jest najchętniej odwiedzanym uzdrowiskiem górskim w Polsce i największym ośrodkiem narciarskim w Beskidach. Liczne szlaki turystyki pieszej i rowerowej, trasy narciarskie – w samej Krynicy i pobliskiej Jaworzynie Krynickiej – a także czyste powietrze, atmosfera tętniącego życiem kurortu, wspaniałe krajobrazy oraz wiele możliwości aktywnego wypoczynku przyciągają do Krynicy o każdej porze roku, od ponad stu lat. Ale sport, rekreacja i aktywny wypoczynek to nie wszystko, co Krynica-Zdrój ma do zaoferowania. W mieście znajduje się jeden z najpiękniejszych w Polsce parków zdrojowych ze słynną pijalnią – znanych i cenionych w całym kraju – wód mineralnych. Krynica słynie także z prestiżowych wydarzeń, takich jak Forum Ekonomiczne czy Festiwal Operowy im. Jana Kiepury, licznie odwiedzanych każdego roku przez gości z Polski i z zagranicy.

Krynica-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim. Jej powierzchnia wynosi 40,17 km2 i zamieszkuje ją ok. 11 tysięcy mieszkańców. Urzekające klimatem i wspaniałym krajobrazem miasto, położone jest w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka. Otoczone wzgórzami Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Zalesione szczyty osłaniają uzdrowisko właściwie ze wszystkich stron, co sprawia, że miejscowość idealnie komponuje się z pasmem wzgórz. Krynica jako uzdrowisko funkcjonuje od ponad 200 lat, a Stare Łazienki Mineralne, Pijalnia Główna czy Nowy Dom Zdrojowy, odbiły piętno na architektonicznej mapie miasta i regionu. Krynica to jednak nie tylko miasto wód leczniczych, ale i bogate źródło imprez artystycznych. To miasto malarza– Nikifora, którego osoba na stałe wpisała się w krynicki pejzaż. Dużym atutem są liczne trasy narciarskie, które pozwalają na korzystanie z atrakcji nie tylko latem, ale również w sezonie zimowym.

Komunikacja

W Krynicy-Zdrój znajduje się stacja końcowa linii kolejowej nr 105. Z Krynicy można dojechać pociągiem do Nowego Sącza, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Gdyni, Katowic i wielu innych miast. Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 981 i 971. Na terenie miasta funkcjonuje również bezpłatna komunikacja Uzdrowiskowa, składająca się z czterech linii: 1, 3, 4, oraz 5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Belmonte Hotel & Resort mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Belmonte Hotel & Resort znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Belmonte Hotel & Resort znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Ochronka Sióstr Służebniczek w odległości 260 m, PSM I st. w Krynicy w odległości 370 m, Branżowa Szkoła I Stopnia w Krynicy-Zdroju Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Belmonte Hotel & Resort składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Sam 24h, w odległości 330 m znajduje się Delikatesy 24h, w odległości 360 m znajduje się Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Belmonte Hotel & Resort w odległości 350 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 440 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 05.07.2018
Data aktualizacji: 23.11.2020
Belmonte Hotel & Resort logo

Belmonte Hotel & Resort

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Warszawa
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: